Latvijā
Rīga

Puika pie operas ubago maksas tualetei 16

Foto – LETA

Vakar, 16.janvāra pēcpusdienā, Rīgas pašvaldības policisti (RPP) saņēma informāciju par kādu zēnu, kurš pie Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas ubago, informēja RPP.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts 13 gadus vecs zēns, kurš policistiem paskaidroja, ka vēlējies aiziet uz maksas tualeti netālu esošajā tirdzniecības centrā, taču viņam nav bijusi skaidra nauda. Zēns nolēmis naudu prasīt garāmgājējiem.

Bērna vizuālais izskats neliecināja par ubagošanas nepieciešamību, tomēr pēc paša zēna vārdiem noskaidrots, ka viņš arī turpat Vecrīgā dzīvojot. Līdz ar to zēna skaidrojums vairs nebija pārliecinošs, jo nebija iemesla, kādēļ viņš nevarētu doties uz savām mājām, lai tur izmantotu labierīcības.

Policisti vienlaikus zēnam pastāstīja par netālu esošajām bezmaksas tualetēm. Pēc apstākļu noskaidrošanas zēns devās mājup.

Par notikušo informēta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļa, kas atsevišķi vērtēs vecāku atbildību, kā arī nepieciešamības gadījumā apsekos dzīvesvietu, lai pārliecinātos par zēna dzīves apstākļiem.

Saistītie raksti
LA.lv