Mobilā versija
+2.0°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
31. oktobris, 2016
Drukāt

Puišelis izklaidējoties no automašīnām noņem paziņojumus par pārkāpumiem

Foto RPPFoto RPP

Sestdien, 29.oktobrī, Rīgas pašvaldības policija (RPP) saņēma informāciju par kādu skolnieku, kurš no vairākām automašīnām noņēmis administratīvo pārkāpumu paziņojumus un “Rīgas satiksmes” paziņojumus par nenomaksātām automašīnu stāvvietām.

Kā informē RPP, Ierodoties notikuma vietā, pamanīts aptuveni deviņus gadus vecs zēns, kuram rokās bija vairāki administratīvā pārkāpuma paziņojumi par ceļu satiksmes pārkāpumiem un “Rīgas satiksmes” paziņojumi par nenomaksātām stāvvietām.

Jautājot zēnam, kāpēc viņš paziņojumus noņēmis no automašīnām, viņš atbildēja, ka viņam patīkot šāda veida nodarbe.

Skolnieks nogādāts dzīvesvietā, kur zēna māte pastāstīja, ka vienreiz jau redzējusi, ka dēls no automašīnas noņem administratīvā pārkāpuma paziņojumu un pieliek to pie ģimenes automašīnas. Tāpat sieviete atzina, ka toreiz jau runājusi ar dēlu par šādu rīcību un paziņojumu atgriezusi uz svešā transportlīdzekļa, tomēr apsolījās atkārtoti veikt audzinoša rakstura pārrunas par šāda veida darbībām un to iespējamajām sekām.

No zēna izņemti seši paziņojumi par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem un pieci “Rīgas satiksmes” paziņojumi par nenomaksātām stāvvietām. Sastādīts profilaktisko pārrunu protokols.

Izņemtie paziņojumi par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem tiks pārsūtīti automašīnu īpašniekiem, savukārt pārējie paziņojumi nodoti “Rīgas satiksmes” darbiniekiem tālākai informācijas nodošanai.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (1)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+