Latvijā
Rīga

Puišeļu mēģinājums nokaitināt pensionāri beidzas ar likumsargu iejaukšanos0

Foto no Pixabay.com

Sestdien, 10. martā, divu mazgadīgu zēnu mēģinājums nokaitināt kādu pensionāri, apmētājot viņas logu ar sniega pikām, beidzies ar likumsargu iejaukšanos, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 20.00 RPP Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ķengaragā, kur divi zēni ar sniega pikām apmētāja kādu logu.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, sastapa izsaucēju, kura norādīja uz diviem mazgadīgiem zēniem. Sieviete pastāstīja, ka četri zēni ar sniega pikām metuši pa logu, taču diviem izdevies aizbēgt. Izsaucēja skaidroja, ka zēni šādas darbības veic periodiski. Aptuveni divus mēnešus viņi mēģina kaitināt kādu daudzdzīvokļu namā dzīvojošu pensionāri.

Notikuma vietā ieradās viena zēna māte, kura bija informēta par notikušo un uzsāka pārrunas ar savu atvasi. Zēni savu rīcību nožēloja un atvainojās iedzīvotājiem.

Ņemot vērā, ka pensionāre neizteica pretenzijas pret bērniem, viens no viņiem nodots mātei, savukārt otrs aizvests uz dzīvesvietu un nodots vecmammai. Ar zēniem veiktas preventīva rakstura pārrunas par šādas rīcības iespējamām sekām.

LA.lv