Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
19. augusts, 2015
Drukāt

Puisēns, kurš zaudējis abus vecākus, krāj cilvēku smaidus

Foto “Jadens#TheSmileExperiment".Foto “Jadens#TheSmileExperiment".

Sešus gadus vecais Džeidens Heijs (Jaden Hayes) savās īsās dzīvītes laikā tomēr jau paspējis iepazīt traģēdiju – abi viņa vecāki nomira. Tētis aizgāja no šīs pasaules, kad dēlam bija tikai četri gadiņi, un pēc pāris nedēļām nomira arī māte.

Pēc šāda zaudējuma puisēna dzīve nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Lai arī skumjas ir lielas, Džeidens nolēma, ka viņš nevēlas vairs redzēt sērīgas sejas. Tā zēnam radās ideja mainīt pasauli ar smaidu palīdzību.

Tagad šis viņa izdomātais projekts kļuvis populārs un ziņa par puisēnu, kurš kolekcionē smaidus, piesaista daudzu cilvēku uzmanību dažādās pasaules malās. Projekts ir pazīstams ar nosaukumu “Eksperiments ar smaidiem” – Džeidens mēģina dziedēt savas sāpes, krājot cilvēku smaidus.

Puisēns dodas uz kādu sabiedrisku vietu, kaklā karot ķēdītes, līdzi ņemot spēļu dinozaurus un nelielas plastmasas pīlītes, kuras pēc tam apmaina ar nejaušiem garāmgājējiem pret fotogrāfiju ar smaidu.

Viņa māsīca Nataša Komptone (Natasha Compton) sāka lejuplādēt uzņemtās bildes sociālajā tīklā “Instagram”, un tagad par Džeidena eksperimentu uzzina arvien vairāk cilvēku, izmantojot meklētājvārdus “Jadens#TheSmileExperiment”.

Cilvēki no visas pasaules turpina dāvāt savus smaidus Džeidenam. Šīs fotogrāfijas silda miljonu cilvēku sirdis.

Nataša kādam interneta izdevējam pavēstījusi, ka zēna mērķis ir savākt 500 fotogrāfijas. Šobrīd ir jau apkopotas 300 bildes. Viņa teica: “Es ticu, ka “Eksperiments ar smaidiem” palīdzēs Džeidenam pārdzīvot vecāku zaudējumu. Tas viņam arī māca, ka viens vienkāršs smaids spēj izmainīt daudz.” Esmu mācījusies no Džeidena, ka pat tad, ja sirdī ir dziļas rētas, mēs varam smaidīt. Un no tā noteikti kļūs vieglāk.”

Avots: miridei.com

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+