Mobilā versija
Brīdinājums +10.8°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
19. augusts, 2015
Drukāt

Puisēns, kurš zaudējis abus vecākus, krāj cilvēku smaidus

Foto “Jadens#TheSmileExperiment".Foto “Jadens#TheSmileExperiment".

Sešus gadus vecais Džeidens Heijs (Jaden Hayes) savās īsās dzīvītes laikā tomēr jau paspējis iepazīt traģēdiju – abi viņa vecāki nomira. Tētis aizgāja no šīs pasaules, kad dēlam bija tikai četri gadiņi, un pēc pāris nedēļām nomira arī māte.

Pēc šāda zaudējuma puisēna dzīve nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Lai arī skumjas ir lielas, Džeidens nolēma, ka viņš nevēlas vairs redzēt sērīgas sejas. Tā zēnam radās ideja mainīt pasauli ar smaidu palīdzību.

Tagad šis viņa izdomātais projekts kļuvis populārs un ziņa par puisēnu, kurš kolekcionē smaidus, piesaista daudzu cilvēku uzmanību dažādās pasaules malās. Projekts ir pazīstams ar nosaukumu “Eksperiments ar smaidiem” – Džeidens mēģina dziedēt savas sāpes, krājot cilvēku smaidus.

Puisēns dodas uz kādu sabiedrisku vietu, kaklā karot ķēdītes, līdzi ņemot spēļu dinozaurus un nelielas plastmasas pīlītes, kuras pēc tam apmaina ar nejaušiem garāmgājējiem pret fotogrāfiju ar smaidu.

Viņa māsīca Nataša Komptone (Natasha Compton) sāka lejuplādēt uzņemtās bildes sociālajā tīklā “Instagram”, un tagad par Džeidena eksperimentu uzzina arvien vairāk cilvēku, izmantojot meklētājvārdus “Jadens#TheSmileExperiment”.

Cilvēki no visas pasaules turpina dāvāt savus smaidus Džeidenam. Šīs fotogrāfijas silda miljonu cilvēku sirdis.

Nataša kādam interneta izdevējam pavēstījusi, ka zēna mērķis ir savākt 500 fotogrāfijas. Šobrīd ir jau apkopotas 300 bildes. Viņa teica: “Es ticu, ka “Eksperiments ar smaidiem” palīdzēs Džeidenam pārdzīvot vecāku zaudējumu. Tas viņam arī māca, ka viens vienkāršs smaids spēj izmainīt daudz.” Esmu mācījusies no Džeidena, ka pat tad, ja sirdī ir dziļas rētas, mēs varam smaidīt. Un no tā noteikti kļūs vieglāk.”

Avots: miridei.com

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+