Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
17. augusts, 2015
Drukāt

Puisēnu, kas nakti pavadījis mežā, izrakstīs no slimnīcas; ārsti vērtē – bērnam paveicies (VIDEO)

Foto - Lauris Bajārs, TwitterFoto - Lauris Bajārs, Twitter

Nepilnus divus gadus vecais bērns, kurš nakti pavadīja mežā, jau pirmdien tiks izrakstīts no slimnīcas, aģentūra BNS noskaidroja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā.

Ārsti vērtē, ka bērnam ļoti paveicies – netika konstatēta būtiska ķermeņa atdzišana, nebija piesūkusies pat neviena ērce.

“Bērnu plānots šodien izrakstīt. Nekādi veselības sarežģījumi nav radušies. Puisēns jūtas labi. Pēc nakts pavadīšanas mežā netika konstatēta pat būtiska ķermeņa atdzišana. Ārsti vērtē, ka mazulim ļoti paveicies, jo tam nebija piesūkusies pat neviena ērce,” aģentūrai BNS sacīja slimnīcas komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja Dace Preisa.

Jau ziņots, ka pirmdienas rīts nācis ar ziņām, ka glābējiem Klapkalnciemā izdevies atrast mežā pazudušo bērnu. Svētdienas vakarā starp plkst.22 un plkst.23 bērns bija noklīdis mežā purva virzienā. Iesaistoties gan policijai, gan brīvprātīgajiem, bērnu agrā pirmdienas rītā – plkst.6.19 izdevās atrast. Konstatēts, ka nepilnus divus gadus vecais mazulis nogājis 1,5 līdz 2 kilometrus.

Valsts policijas pārstāve Diāna Purviņa aģentūru BNS informēja, ka Latvijā ģimene ieradusies no Vācijas, lai pavadītu atvaļinājumu. Ģimene ir ASV pilsoņi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+