Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
23. augusts, 2016
Drukāt

Puiši kapsētā izklaidē nepilngadīgas meitenes (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Šonakt, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki, apsekojot Lāčupes kapus, pamanījuši piecus jauniešus. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka trīs meitenes nav sasniegušas 16 gadu vecumu, informēja RPP.

Policisti naktī pie kapiem pamanījuši stāvēšanai novietotu “Chrysler” markas automašīnu, kurā sēdēja pieci jaunieši. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka trīs mašīnā esošās meitenes nav sasniegušas 16 gadu vecumu. Sazvanīti divu meiteņu vecāki, kuri ieradās notikuma vietā pakaļ savām atvasēm, savukārt trešās meitenes vecākus sazvanīt nevarēja.

Noskaidrota meitenes dzīvesvietas adrese, pēc kā viņa nogādāta mājās un nodota mātei. Ar visām meitenēm veiktas preventīva rakstura pārrunas par aizliegumu bērniem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu, atrasties publikā vietā no pulksten 22.00 līdz 7.00 bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes.

Savukārt abi 17 gadus vecie puiši apgalvoja, ka neviens no viņiem transportlīdzekli neesot vadījis, to esot vadījusi paziņa, kura devusies prom, taču neko vairāk par viņu pastāstīt nevarēja.

Pārbaudīti transportlīdzekļa dati un noskaidrots automašīnas īpašnieks, kurš ieradās pakaļ savam transportlīdzeklim. Vīrietis paskaidroja, ka automašīnas atslēgas bija iedevis meitai, kura atnākusi mājās, taču nav pārbaudījis vai viņa atslēgas nolikusi vietā. Vīrietis pret mašīnā esošajām personām nekādas pretenzijas neizteica, jo viena puiša vecāki esot ģimenes draugi. Pēc pārrunām abi nepilngadīgie patstāvīgi devās uz savām dzīvesvietām.

Lietas materiāli nosūtīti Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem lietas izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Murgaini. Jaunā politika kā atņemt vecākiem bērnus un mazinat ģimenes lomu, iebīdot ģimenes autoritātes vietā “partiju”, kā tas bij verojams jau psrs. Sis ne no kā izpustais gadijums izklausās tieši pēc sīs slimīgās politikas, kā vara izmisīgi cenšas iespiest savu pakaļu ģimenes vietā. Jo gimene ir struktūra, kas ierobežo varas hegemoniju.
    Abslojuti no jauniešu viedokļa saprotams – vasarā puiši ar meitenēm nospēruši vecākiem autiņu. Normāla vasaras palaidnība. Multikulturālie murgaiņi panikā.

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+