×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
19. janvāris, 2018
Drukāt

Puisis meitenei draud ar foto publiskošanu sociālajos tīklos, jāiesaistās policijai (6)

Foto - PixabayFoto - Pixabay

18. janvārī neilgi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Mežciemā, kur starp diviem jauniešiem bija izcēlies konflikts, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, sastapta raudošu meiteni. Izsaucēja skaidroja, ka pirms pāris nedēļām izšķīrusies no puiša. Ar meitenes lēmumu viņš nav samierinājies un turpinājis viņai zvanīt, gaidīt pie mājām un dažādos veidos mēģinājis satikties. Notikuma dienā meitene bijusi ar citu draugu, kas puisi sadusmojis, un viņš sācis bijušajai draudēt ar meitenes privāto bilžu izlikšanu sociālajos tīklos.

Pēc draudu saņemšanas jauniete nolēmusi bijušo satikt, lai vienotos par bilžu izdzēšanu. Tomēr puisis ar draudiem turpinājis pieprasīt meitenes labvēlību. Jauniete situācijas atrisināšanai izsaukusi policiju.

Ar abām iesaistītajām pusēm veiktas pārrunas. Jaunietis atklāja, ka vēlējies meiteni tikai pabaidīt, ka privātās bildes nepublicētu.

Cietušajai izskaidrots, ka viņa var vērsties Valsts policijā ar iesniegumu par draudu saņemšanu. Savukārt puisim izskaidrotas iespējamās sekas un ieteikts samierināties ar meitenes lēmumu, jo no šā gada 1.janvāra stājusies spēkā jauna krimināllikuma norma, kas paredz atbildību tieši par šādām darbībām – vajāšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vispirms pašām mazgadīgajām .. vajag domāt, kādas bildes taisa, un kam tās rāda, tad nebūs jāraud un nebūs kam un par ko šantažēt

  2. kuces plikas pozē un suta bildes čaļiem..vienam tad otram.Protams ka vajag publiskot lai zinam kadas kuces te dzīvo.

  3. tad plikām emmām nevajag bildēties, vēl policija dzīvnieku baram. Uzmācas tām kucēm kāds.

  4. izkastrēt to kropli .

    • kastrēt,viņš taču nav izvarotājs.Meitenēm arī jādomā ar galvu,pirms plikas un dažādās pozās,momentos ļaujās bildēties.

    • Kāpēc kastrēt, un kāpēc kropli? Drīzāk šo pakalpojumu būtu pelnījusi pati lielā atteicēja un policijas palīgā saucēja, kura acīm redzot nesaprot, kur un kam pozēt plikbildēm un ir pieradusi manīt puišus tikpat vienkārši kā novalkātas zeķbikses.

Draugiem Facebook Twitter Google+