Pujaca “Avangard” izlīdzina rezultātu sērijā pret “Traktor” 0

Latvijas hokejista Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala “Avangard” sestdien Čeļabinskā ar 3:2 otrajā pagarinājumā uzvarēja vietējo “Traktor”, panākot izlīdzinājumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā, informē organizatori.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

“Avangard” uzvaras vārtus guva spēles 87. minūtē, kad precīzi meta Ņikita Pivcakins. Pamatlaikā abas komandas pa reizei bija vadībā, taču pārsvaru nenosargāja.

Pujacs spēlēja 27 minūtes un 22 sekundes, pa vārtiem nemeta un rezultativitātes punktus neguva.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1:1. Trešā spēle pirmdien notiks Omskā.