Pujaca pārstāvētā “Avangard” vienība pārņem vadību KHL finālsērijā 0

Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” komanda otrdien izcīnīja uzvaru trešajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālsērijas mačā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

“Avangard” ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) izbraukumā pieveica Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Maskavas “Dinamo” komandu, sērijā līdz četrām uzvarām pārņemot vadību ar 2-1.

Šajā mačā vienīgie vārti tika gūti 13.minūtē, kad precīzi meta “Avangard” komandas uzbrucējs Aleksandrs Perežogins.

Spēles galotnē “Dinamo” hokejisti izmisīgi centās panākt izlīdzinājumu, turklāt pēdējās sekundēs spēlēja sešatā pret četriem pretiniekiem, tomēr tas, lielā mērā pateicoties “Avangard” vienības vārtsarga Kari Ramo fantastiskajam sniegumam, neizdevās.

Cīņas gaitā Ramo atvairīja ikvienu no 31 pretinieku metiena, bet Maskavas “Dinamo” vārtu vīrs Aleksandrs Jerjomenko tika galā ar 20 no 21 sāncenšu raidījuma.

Pujacs šoreiz laukumā pavadīja 20 minūtes un 29 sekundes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Pujacs ir pirmais Latvijas hokejists, kurš cīnās Gagarina kausa finālā. Tāpat viņš iekļauts Latvijas izlases kandidātu sarakstā pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Nākamais sērijas mačs ceturtdien atkal notiks Maskavā.

Kā ziņots, “Avangard” komanda Austrumu konferences finālā ar 4-1 pieveica regulārā čempionāta spēcīgāko vienību Čeļabinskas “Traktor”, bet Maskavas “Dinamo” Rietumu konferences finālsērijā ar 4-0 pārspēja ambiciozo Sanktpēterburgas SKA.