Pujacam lielākais spēles laiks, Omskai otrā uzvara 0

Latvijas hokejistam Georgijam Pujacam bija lielākais spēles laiks savā komandā Omskas “Avangard” uzvarētajā mačā pret Habarovskas “Amur” Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
Notriektā tautumeita 10

Pujacs spēlēja 24:09 minūtes, taču viņam vienīgajam no komandas aizsargiem bija negatīvs lietderības koeficients -1. “Avangard” uzvarēja ar 4:3, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0. Uzvaras ripu omskiešiem Aleksandrs Popovs iemeta pamatlaika priekšpēdējā minūtē.

Hantimansijskas “Jugra” ar 5:2 viesos uzvarēja Čeļabinskas “Traktor”. Edgars Masaļskis spēli vēroja no rezervistu soliņa.

Astanas “Baris” pretinieku laukumā ar 4:1 pieveica Magņitogorskas “Metallurg”. Šajos divos dueļos rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 1:1.

Kazaņas “Ak Bars”, kas joprojām cīnās bez Laura Dārziņa, savā laukumā revanšējās Ufas “Salavat Julajev” – 3:2 papildlaikā. Uzvaras ripu jau pagarinājuma pirmajā minūtē iemeta Niko Kapanens. Sērijā līdzsvars 1:1, un nākamie divi mači jau notiks pašreizējo čempionu mājvietā Ufā.