Pujacam uzvara, Masaļskim – zaudējums 0

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā ceturtdien izcīnīja Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” komanda, kas savā laukumā ar 4:2 (3:0, 0:0, 1:2) pieveica Habarovskas “Amur”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Pujacs laukumā pavadīja 22 minūtes un 47 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks mačā. Šajā laikā viņš metienus pa vārtiem neveica.

Pirmajā trešdaļā “Avangard” komanda pēc Ansi Salmelas, Sergeja Kaļiņina un Romāna Červenkas gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:0, bet trešās trešdaļas sākumā Aleksandrs Frolovs guva ceturtos vārtus mājinieku labā.

Cīņas turpinājumā “Amur” uzbrucēji Dmitrijs Šitikovs un Mihails Gluhovs Omskas kluba pārsvaru samazināja līdz 2:4, tomēr atspēlēties viesiem neizdevās.

Sērijas līdz četrām uzvarām otrais mačs piektdien vēlreiz notiks Omskā.

Ar zaudējumu Austrumu konferences ceturtdaļfinālu ceturtdien sāka Latvijas vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas “Jugra” vienība, kas izbraukumā ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) piekāpās regulārā čempionāta spēcīgākajai vienībai Čeļabinskas “Traktor”.

“Jugra” komandas vārtus sargāja Masaļska konkurents Mihails Birjukovs, kurš cīņas gaitā atvairīja 49 no 52 pretinieku metieniem. Tikmēr “Traktor” vārtsargs Maikls Gārnets tika galā ar 27 no 28 sāncenšu raidījumiem.

Rezultātu mača 26.minūtē atklāja “Traktor” vienības uzbrucējs Vladimirs Antipovs, bet septiņas minūtes vēlāk neizšķirtu panāca Jevgēņijs Hvostovs. Tomēr turpinājumā pa vieniem vārtiem guva arī Staņislavs Čistovs un Andrejs Popovs, nodrošinot uzvaru Čeļabinskas klubam.

Arī šīs komandas sērijas otro spēli piektdien vēlreiz aizvadīs Čeļabinskā.