Pujacs ar vārtu guvumu sarūgtina savu iepriekšējo komandu 0

Georgijs Pujacs piektdien guva vārtus, palīdzot Omskas “Avangard” KHL spēlē izbraukumā ar 4:1 (3:0, 1:0, 0:1) uzvarēt savu iepriekšējo komandu Novosibirskas “Sibirj”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Pujacs vārtus guva mača 34. minūtē, nostiprinot savas komandas pārsvaru līdz 4:0. Vēlāk mājinieki spēja atspēlēt tikai vienus vārtus.

Latvijas izlases aizsargs spēlēja pirmajā aizsargu pārī kopā ar somu Salmelu.

Pujacs kopš 2009. gada spēlēja “Sibirj” un tikai janvārī pārcēlās uz “Avangard”.  Omskas kluba rindās viņam deviņās spēlēs vieni gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

“Avangard” ar 50 spēlēs iegūtiem 84 punktiem Austrumu konferencē atrodas piektajā vietā, savukārt “Sibirj” ar 55 punktiem ir vienpadsmitie.

Citā mačā Edgars Masaļskis pēc septiņu spēļu pārtraukuma sargāja Hantimansijas “Jugra” vārtus, taču viņa komanda ar 1:4 izbraukumā zaudēja Habarovskas “Amur”  Masaļskis atvairīja 45 no 48 metienien, bet pēdējā ripa beigās ielidoja tukšos vārtos. “Jugra” hokejisti pa mājinieku vārtiem meta vien 18 reizes.

“Jugra” ar 75 punktiem austrumos ir astotie, “Amur” ir trīs punkti vairāk un – sestā pozīcija tabulā.