Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
30. maijs, 2014
Drukāt

Lasīšanas dienas zibakcija pulcē vien dažus lasītājus

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Lietaino laika apstākļu dēļ Lasīšanas dienas zibakcijā, kas vakar norisinājās Esplanādē, piedalījās vien pieci cilvēki. Akcijas norises vietā mediju pārstāvju bija vairāk nekā akcijas dalībnieku. Kā pastāstīja viens no akcijas dalībniekiem Uģis Niedra, par Lasīšanas dienu uzzinājis laikrakstā un uz Esplanādi devies, jo grāmatas viņam patikušas jau no bērnības. Lasīšanai viņš bija paņēmis Edvarta Virzas “Straumēnus” – vienu no pašam tīkamākajām grāmatām. Niedra atzina, ka bija gaidījis lielāku atsaucību akcijai. Viņš norādīja, ka lietum nevajadzētu būt traucēklim, ja cilvēks vēlas kaut ko darīt.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+