Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
30. maijs, 2014
Drukāt

Lasīšanas dienas zibakcija pulcē vien dažus lasītājus

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Lietaino laika apstākļu dēļ Lasīšanas dienas zibakcijā, kas vakar norisinājās Esplanādē, piedalījās vien pieci cilvēki. Akcijas norises vietā mediju pārstāvju bija vairāk nekā akcijas dalībnieku. Kā pastāstīja viens no akcijas dalībniekiem Uģis Niedra, par Lasīšanas dienu uzzinājis laikrakstā un uz Esplanādi devies, jo grāmatas viņam patikušas jau no bērnības. Lasīšanai viņš bija paņēmis Edvarta Virzas “Straumēnus” – vienu no pašam tīkamākajām grāmatām. Niedra atzina, ka bija gaidījis lielāku atsaucību akcijai. Viņš norādīja, ka lietum nevajadzētu būt traucēklim, ja cilvēks vēlas kaut ko darīt.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+