×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2013
Drukāt

Pults meklēšanai cilvēki iztērē vidēji divas nedēļas no sava mūža

Foto-LETAFoto-LETA

Jaunā pētījumā noskaidrots, ka televīzijas skatītāji pults meklēšanai visas dzīves laikā velta vidēji divas nedēļas. Televīzijas skatītāji meklē pulti vidēji 5,35 minūtes nedēļā, kas gada laikā sasniedz vidēji 278,2 minūtes jeb vairāk nekā četras ar pusi stundas.

Savukārt visa cilvēka mūža laikā laiks, kas iztērēts pults meklēšanai, sasniedz pat 371 stundu jeb vairāk nekā divas nedēļas, liecina atlaižu mājaslapas “netvouchercodes.co.uk” pasūtītais pētījums.

Pētījumā, kurā tika aptaujāti 1000 cilvēki, arī noskaidrojās, ka nozaudētas pults meklējumos vīrieši pavada vairāk laika nekā sievietes. Saskaņā ar zinātnieku aprēķiniem, vīrieši tam tērē vidēji 18,5 dienas, kamēr sievietes tikai 12,5 dienas.

Kā viens no biežākajiem tālvadības pults pazušanas iemesliem minētas bērnu blēņas. “Bērni ir lielākie pults slēpēji,” sacīja viens no aptaujātajiem. “Ja pults nonāk viņu mazajās, netīrajās roķelēs, tā pazūd uz vairākām dienām.”

“Tagad esmu iemanījies paslēpt pulti no saviem bērniem. Vienīgā problēma – es dažreiz aizmirstu, kur esmu to nobēdzinājis,” viņš piebilda.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+