Punktos iebrauc trijatā 0

Motokrosa pasaules čempionāta 12. posmā Hīvinkē trasē Somijā ieskaites punktus guva visi trīs latvieši.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

Pēc savainojumu izārstēšanas arvien ātrāki trasē ir Matīss Karro un Augusts Justs, kuri startē MX1 klasē. Matīss no Somijas pārveda 14. un 12. vietu braucienos, turklāt otrajā pēc pirmā apļa bija piektais. “Man vēl pietrūkst ātruma, lai nosargātu tik augstu vietu, tomēr priecājos, ka vismaz brīdi izdevās braukt kopā ar līderiem. Ceru nākamajā reizē būt priekšā saviem konkurentiem jau divus apļus,” sprieda Matīss Karro. Augusts Justs finišēja 20. un 18. vietā. Abos braucienos uzvarēja čempionāta līderis Antonio Kairoli no Itālijas, kuram kopvērtējumā ir 564 punkti, Matīss (101) ieņem 18. vietu, Augusts (51) – 20. MX2 klasē Roberta Justa otrajā braucienā izcīnītā 16. vieta ir viņa rekords šovasar, vēl divi punkti par 19. vietu pirmajā braucienā, kopvērtējumā – 14 un 30. vieta. Priekšgalā joprojām ir holandietis Džefrijs Herlings (592).

Latvijas motokrosa čempionāta posmā Viļakā MX1 klasē abos braucienos uzvarēja Dāvis Ivanovs, kopvērtējumā otro vietu izcīnīja Lauris Freibergs, trešo – Dāvis Līvs. MX2 klasē ātrākais bija Kārlis Sabulis, pārējās klasēs – Kristers Drevinskis (jaunieši), Roberts Kronbergs (A14+), Rinalds Baldiņš (A30+), Agris Ļitvinovs (seniori), Aigars Jonass (veterāni), Samanta Josta (dāmas), kā arī igauņi Margo Sons un Tanels Koivs (ekipāžas).