×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2012
Drukāt

Punkts sezonai ar 7. vietu Eiropas nācijās

foto: motocrossmx1.comfoto: motocrossmx1.com

Latvijas komanda ar Robertu Justu, Fīlipu Kempeli un Andi Valtu sastāvā ar izcīnītu septīto vietu Kijevā notikušajā Eiropas Nāciju krosā pielikusi punktu motokrosa sezonai. 

Eiropas motosporta apvienības (UEM) rīkotais Eiropas komandu Nāciju motokross noslēdza 2012. gada motokrosa sezonu. Protams, ka šīs sacensības ar lielo Nāciju krosu var salīdzināt tikai vienīgi pēc to identiskā formāta. Eiropas Nāciju motokrosam tā arī nav izdevies iegūt popuilaritāti un nacionālās federācijas uz šīm sacensībām sūta vai nu otro sastāvu un jaunos sportistus, vai nesūta nemaz. Šoreiz Kijevā bija ieradušās tikai 13 valstu komandu, savu otro izlasi bija atļauts pieteikts mājiniekiem ukraiņiem, turklāt lielākā daļa pārējo dalībnieku bija no Austrumeiropas. Tālāku ceļu no rietumu puses mēroja tikai itāļi un slovēņi, turklāt ar skaidru mērķi uzvarēt. Izdevās tas Itālijas komandai, slovēņiem otrā vieta, trešie labākajā sastāvā startējušie ukraiņi.

Latvijas komandu Kijevas kalnainajā trasē pārstāvēja Roberts Justs, Fīlips Kempelis un Andis Valts. Individuāli labālais starts no mūsējiem izdevās Robertam Justam, kurš MX2 un Open klašu apvienotajā braucienā izcīnīja trešo vietu. Pēc diviem finālbraucieniem Latvijas komandai bija augstā ceturtā vieta, tomēr pēc trešā brauciena, kurā ne Justam, ne Kempelim neizdevās atkārtot pašu pirmajā braucienā uzstādīto latiņu, nācās atkāpties uz septīto vietu.

 

EIROPAS NĀCIJU MOTOKROSS KIJEVĀ

1. brauciens (MX1+MX2). 1. Davide Garnjeri (Itālija), 2. Tims Gajsers (Slovēnija), 3. Gerts Krestinovs (Igaunija), 11. Fīlips Kempelis, 17. Andis Valts.

2. brauciens (MX2+Open). 1. Prīts Ratseps (Igaunija), 2. Klemens Gercars (Slovēnija), 3. Roberts Justs, 17. Andis Valts.

3. brauciens (MX1+Open). 1. Davide Garnjeri (Itālija), 2. Jevgeņijs Mihailovs (Krievija), 3. Romāns Morozovs (Ukraina), 15. Roberts Justs, 17. Fīlips Kempelis.

Kopvērtējums:

1. Itālija (Davide Garnjeri, Samuele Bernardini, Manuels Monni) 20

2. Slovēnija (Klemans Gercars, Tims Gajsers, Matevžs Irts) 26

3. Ukraina (Romāns Morozovs, Mikola Pašinskis, Andriojs Burenko) 30

4. Igaunija (Prīts Ratseps, Gerts Krestinovs, Andre Parks) 43

5. Krievija (Jevgeņijs Mihailovs, Artjoms Šadilovs, Aleksandrs Kurašovs) 43

6. Lietuva ( Vītauts Bučs, Nerijs Rukštela, Armīns Jasikonis) 60

7. Latvija (Roberts Justs, Fīlips Kempelis, Andis Valts) 63

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+