Ivars
Ivars

Punnenovam superspēle un uzvara Šveicē 0

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs svētdien kaldināja Langnau “Tigers” komandas uzvaru Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē, ar rezultātu 4:1 (0:0, 4:1, 0:0) viesos pārspējot “Kloten” komandu.

“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Zīmīgi, ka Punnenovs sestdien vēlu palīdzēja “Tigers” komandai izcīnīt uzvaru, taču tas latvietim netraucēja pēc nepilnām 18 stundām doties laukumā vēlreiz un atvairīt 53 no 54 pretinieku mestajām ripām.

Kā vēstīts, sestdien Punnenovs tvēra 31 no 35 pretinieku mestajām ripām, kā arī nopelnīja divas soda minūtes, kamēr “Tigers” savā laukumā ar rezultātu 9:4 (2:1, 4:3, 3:0) sagrāva “Ambri-Piotta” hokejistus.

Punnenovs šosezon 25 spēlēs vidēji ielaidis 2,47 ripas un atvairījis 91,92% metienu, abos statistikas rādītājos ieņemot sesto vietu līgā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka vēl viens Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien atvairīja 35 no 38 pretinieku mestajām ripām un “bullīšos” palika nepārspēts, kamēr viņa pārstāvētā “Lugano” viesos ar rezultātu 4:3 (2:0, 0:3, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja “Zug” vienību.

Merzļikins šosezon 21 spēlē vidēji mačā ielaidis 2,65 ripas un atvairījis 92,07% metienu, šajā statistikas rādītājā ieņemot piekto vietu līgā.

Savukārt zaudējumu sestdien cieta Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes “Lions”, kas savā laukumā ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) piekāpās “Kloten” hokejistiem.

Ķēniņs šajā mačā laukumā bija 14 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja savā vienīgajā iemetienā. Latviešu uzbrucējs spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Ķēniņš šosezon 28 spēlēs guvis vienus vārtus, veicis sešas rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -10.

Kā vēstīts, “Lions” otrdien Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē viesos ar rezultātu 1:0 pārspēja Čehijas klubu Liberecas “Bili Tygri”. Atbildes mačs notiks nākamajā otrdienā Cīrihē.

Šveices čempionāta kopvērtējumā pārliecinošu līderpozīciju ar 63 punktiem 29 spēlēs ieņem “Bern”, kam ar 55 punktiem 28 dueļos seko “Lugano”, bet ceturtā ar 49 punktiem 30 cīņās ir “Lions” komanda.

Tikmēr “Tigers” ar 40 punktiem 30 spēlēs pakāpusies uz astoto pozīciju 12 komandu vidū.