Dabā
Medības

Purnavu muiža paplašinās – atvērts veikals Viļņā0


Žurnāls ” Medžiokle” – žurnāla ” Medības’ lietuvas brālis un “Purnavu muižas” sadarbības partneris.
Žurnāls ” Medžiokle” – žurnāla ” Medības’ lietuvas brālis un “Purnavu muižas” sadarbības partneris.
Foto: Kate Šterna

“Latvijā mēs esam jau desmit gadus un esam sasnieguši maksimumu. Visiem ir jāattīstās, un pirmo soli mēs nolēmām spert Lietuvas virzienā. Mūsu tautas ir līdzīgas. Mēs medījam vienā reģionā, dzīvojam līdzās. Mūs vieno vēsture – cīņa par neatkarību cauri gadsimtiem. Tādēļ pirmais veikals ārpus Latvijas tiek atvērts tieši Lietuvā.” No veikalu tīkla “Purnavu muiža” īpašnieka Rolanda Orlovska uzrunas atklāšanā

Medību centrs “Purnavu muiža” Viļņā atrodas samērā netālu no vecpilsētas. Telpas ir plašas. Veikals Lietuvas galvaspilsētā ir apmēram tikpat liels kā Mārupē, taču viss sortiments ir izvietots vienā eleganti ierīkotā zālē. R. Orlovskis pastāstīja, ka, izvēloties vietu, bijis ļoti svarīgi, lai līdzās būtu autostāvvieta, jo mednieks pamatā brauc ar mašīnu un līdzi viņam var būt gan suns, gan ierocis.

Tādēļ veikals atrodas pretī “Lidl” tirdzniecības centram Smolensko gatvē 10, kur ir plaša autostāvvieta un ērta piebraukšana.

Atšķirībā no Latvijas apstākļiem “Purnavu muižai” Viļņā nav šautuves, taču nav izslēgts, ka uzņēmums arī kaimiņvalstī būvēs vēl kādu veikalu un tad jau ar šautuvi, lai mednieki varētu izvēlēties ieroci un piešaut to uz vietas. Taču tas viss ir atkarīgs no Lietuvas medniekiem un viņu intereses, sacīja R. Orlovskis.

Kopējais iespaids par jauno veikalu ir vispozitīvākais. Klasiskais interjers ļoti piesaista uzmanību un rada omulības sajūtu. Sortiments ir interesants, sevišķi, ja runa ir par optiskajām ierīcēm.

Ieroču klāsts arī ir iespaidīgs. Ja kāds vēlētos tieši tagad braukt uz Āfriku, pat viņam atrastos piemērots ierocis. Tādas un līdzīgas atsauksmes varēja dzirdēt atklāšanā viesu sarunās. Purnavu muižas atklāšanā muzicēja Latvijas mūziķi Raimonds Ozols un Madars Kalniņš. Bet pasākumu vadīja šarmantais un populārais Lietuvas šovmens Vitaļjus Cololo. Viesi saņēma lieliskas dāvanas un varēja apskatīt jaunā veikala telpas un sortimentu, kas tiks vēl un vēl papildināts. Pasākumā piedalījāmies arī mēs, žurnāls “Medības”, kas versijā “Medžiokle” Lietuvā iznāk jau trešo gadu.

Galerijas nosaukums

LA.lv