×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2018
Drukāt

Purvciemā uz ielas salst mazs puisēns, kamēr tēvs pavada laiku spēļu zālē (2)

Foto LETAFoto LETA

Trešdien vakarā Rīgā, Purvciemā, pie kādas spēļu zāles garāmgājēja pamanījusi stāvam 4-5 gadus vecu puisēnu. Sieviete noskaidrojusi, ka zēna tēvs atrodas spēļu zālē un bērns jau ilgāku laiku stāv viens uz ielas, gaidot viņu iznākam, vēsta pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Ap plkst.20.00 garāmgājēja devusies uz veikalu iepirkties, kad bērnu redzējusi pirmo reizi un nodomājusi, ka,visticamāk, vecāki ir turpat blakus. Iznākot pēc iepirkšanās no veikala, sieviete pamanījusi, ka mazais puika turpat vēl stāvējis un bijis viens. Sarunā ar bērnu noskaidrots, ka bērna tētis atroda spēļu zālē un bērns tur stāv jau ilgi – pēc viņa teiktā jau stundu, tāpēc garāmgājēja izsaukusi policiju.

Sākotnēji, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās. Tikai pēc tam, kad likumsargi spēļu zālē ieveda bērnu, kurš parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.

“Bezvēsts.lv” izsaka pateicību sievietei, kura nepagāja garām vientuļajam puisēnam un sazinājās ar policiju, tādējādi, iespējams, novēršot traģiskā gadījuma Liepājā atkārtošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Visu cieņu Agnesei! Atbildēt

  Ap plkst.20.00 garāmgājēja Agnese devusies uz veikalu iepirkties, kad bērnu redzējusi 1.x un nodomājusi, ka,visticamāk, vecāki ir turpat blakus. Iznākot pēc iepirkšanās no veikala, Agnese pamanījusi, ka mazais puika turpat vēl stāvējis un bijis viens. Sarunā ar bērnu noskaidrots, ka bērna tētis atroda spēļu zālē un bērns tur stāv jau ilgi – pēc viņa teiktā jau stundu, tāpēc Agnese izsaukusi policiju.

  Sākotnēji, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās. Tikai pēc tam, kad likumsargi spēļu zālē ieveda bērnu, kurš parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.
  ====================================
  MĪKSTAIS oauts, kurš spējis knapi tik 1 min pacilāties virs bērna mātes ir visīstākais KROPLIS …
  KROPLIM redz spēļu zāle svarīgāka nekā PAŠA bērns!!!
  Kamēr bērna māte STRĀDĀ tikmē KROPLIS spēļu zālē un pie MĪKSTAJIEM pautiem, ka PAŠA bērns stāv uz ielas……
  Impotentais KROPLI, cik naudas jau esi NOSPĒLĒJIS ģimenei, a???

  Visu CIEŅU Agnesei, kura nepagāja garām (kā to DARĪJA citi !!!) MAZAJAM puikam NAKTS tumsā uz ielas uz izsauca policiju, novēršot NEPAREDZAMU traģēdiju!

 2. Sirsnigs paldies garamgajejai

Draugiem Facebook Twitter Google+