Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. februāris, 2016
Drukāt

Pusaudzis ar nazi uzbrūk taksometra šoferim

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Policijas iecirknī nogādāts 15 gadus vecs pusaudzis, kurš, piedraudot ar nazi taksometra vadītājam, centies viņu aplaupīt, informēja Valsts policijā (VP).

Šā gada 3. februāra vakarā taksometra vadītājs saņēmis izsaukumu uz Ozolnieku novada, Cenu pagasta, Teteli. Aizbraucot uz norādīto vietu, viņš konstatējis, ka tur neviena nav.

Sazvanot izsaucēju, tas lūdzis atbraukt pēc viņa un norādījis citu, netālāku vietu, mežā.

Izsaucējs, jauns puisis iesēdies automašīnas aizmugurējā sēdeklī. Sākuši braukt, pasažieris lūdzis apstāties un tad, piedraudot ar nazi, vadītājam pieprasījis naudu. Taksometra vadītājs jauno cilvēku atbruņojis un nogādājis policijas iecirknī.

Puisis aizturēts.

Policijā sākts kriminālproces spar laupīšanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+