Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. februāris, 2014
Drukāt

Pusaudzis guvis apdegumus, ar benzīnu kurinot krāsni

Foto-LETAFoto-LETA

Maizes krāsns uzņēmumā ''Lāči''.

Piektdien, 31.janvārī, kāds 14 gadus vecs pusaudzis guvis kājas pēdas apdegumus, mēģinot ar benzīnu iekurināt krāsni, – aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz Daugavpils novada Demenes pagastu saņemts plkst.15.35. Tur dedzis kāds dzīvoklis trīsstāvu dzīvojamās ēkas 2.stāvā 20 kvadrātmetru platībā.

Pusaudzis mēģinājis ar benzīna palīdzību iekurināt krāsni, tas izlijis uz grīdas un aizdedzies. Cietušais šoka stāvoklī izskrējis no degošā dzīvokļa vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Inga Vītola, puisis guvis nopietnus pēdu apdegumus, mēģinot dzēst uzliesmojušu, ar benzīnu pildītu pudeli.

Jaunietis bija mēģinājis iekurt krāsni, taču pudele uzliesmojusi un puisis to nometis zemē. Mēģinot ar kājām nodzēst liesmas, viņš guvis termiskus apdegumus un nogādāts slimnīcā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+