×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
6. novembris, 2012
Drukāt

Pusdienās – ar latvisku avīzi 


Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Regulārie kafejnīcas ”Lauvas nams” apmeklētāji Rīgā jau ir pieraduši, ka pie gardām brokastīm, pusdienām vai vakariņām te var izlasīt dažādus laikrakstus un žurnālus, tajā skaitā ”Latvijas Avīzi”.


 

Lai arī lielākā daļa steidzīgo rīdzinieku jaunumus uzzina internetā, laikraksti nepazudīs, – pārliecināta ir kafejnīcas ”Lauvas nams” vadītāja Maruta Meldre. Viņasprāt, laikrakstu priekšrocība ir tā, ka tajos nav tikai sausi notikumu atreferējumi, bet izlasāmi arī vērtīgi viedokļi. Tieši tāpēc kafejnīcas apmeklētājiem jau vismaz piecus gadus tiek piedāvāts preses stends. Iespēju iepazīties ar jaunumiem laikrakstos izmanto ne tikai apmeklētāji, bet arī kafejnīcas darbinieki.

Abonētie izdevumi ir dažādi, lai cilvēkiem būtu no kā izvēlēties un iegūtā informācija un viedokļi pārklātu plašu interešu loku, jo arī “Lauvas nama” apmeklētāji ir ļoti atšķirīgi un daudzpusīgi.

Kafejnīca atrodas uz mūžam dzīvās Brīvības ielas pretī Dailes teātrim. Tā ir viena no retajām vietām, kur var iestiprināties diennakti: gan darba cilvēki agros rītos, gan teātra apmeklētāji pirms izrādes, gan izklaižu cienītāji vēlās nakts stundās.

Viens no “Lauvas nama” uzticamākajiem apmeklētājiem Edgars, kura darbavieta atrodas netālu no kafejnīcas, pastāstīja, ka ”Latvijas Avīzi” pārlasa regulāri un dara to, tieši ēdot pusdienas. Viņam prieks par šo iespēju, jo citādi ikdienā avīžu lasīšanai neatliek laika.

M. Meldre par ”Latvijas Avīzi” teic: tās saturs patiesi atbilst nosaukumam – “tiešām ir latviska avīze, kurai ir savs lasītāju pulciņš”. Presi plānots abonēt arī turpmāk, lai nepieviltu kafejnīcas apmeklētājus.

 

Aicinājums

Ja zini kādu kafejnīcu vai citu iemīļotu vietu, kurā pats pie kafijas krūzes vai pusdienām esi varējis lasīt ”Latvijas Avīzi”, pastāsti par to citiem!

Gaidīsim stāstus arī par frizētavām, ārstu praksēm un citām publiskām vietām, kur laika īsināšanai pieejama ”Latvijas Avīze” ikvienam apmeklētājam.

Rakstiet redakcijai pēc adreses Dzirnavu ielā 21, Rīgā vai pa 
e-pastu: vestules@la.lv

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+