Pusfinālā iekļūst arī “Real Madrid” un “Chelsea” 0

UEFA Čempionu līgas futbolā pusfinālā trešdien kā pēdējie iekļuva Spānijas kluba “Real Madrid” futbolisti, kā arī Anglijas vienība Londonas “Chelsea”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Real Madrid” ceturtdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā ar 5:2 (2:0) uzvarēja Kipras klubu Nikosijas APOEL, divu maču summā triumfējot ar pārliecinošu 8:2.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Krištianu Ronaldu, bet pa reizei izcēlās Kakā, Hosē Kajehons un Anhels di Marija, kamēr APOEL rindās precīzi bija Gustavu Manduka un Estevans Solari, kurš guva vārtus no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Abu komandu pirmajā spēlē Nikosijā “Real” uzvarēja ar 3:0, jau tad sperot ļoti platu soli pretim iekļūšanai pusfinālā.

Iepriekš astotdaļfinālā Madrides klubs divu spēļu summā ar 5:2 pieveica pagājušā gada Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvēto Krievijas komandu Maskavas CSKA, bet APOEL pēcspēles sitienu sērijā ar 4:3 uzvarēja Francijas klubu Lionas “Olympique”.

Savukārt “Chelsea” vienība trešdien savā laukumā ar 2:1 (1:0) uzvarēja Portugāles komandu Lisabonas “Benfica”, divu spēļu summā triumfējot ar 3:1.

Pirmajā puslaikā mājiniekus no 11 metru soda sitiena atzīmes vadībā izvirzīja Frenks Lempards, taču piecas minūtes pirms spēles beigām Havi Garsija panāca 1:1 un dāvāja viesiem cerības uz panākumu. “Benfica” pūliņi tomēr izrādījās velti, jo kompensācijas laikā 2:1 panāca Rauls Meirelešs.

Šo abu komandu pirmajā mačā pagājušajā nedēļā Lisabonā “Chelsea” uzvarēja ar rezultātu 1:0.

Astotdaļfinālā “Chelsea” divu spēļu summā ar 5:4 pieveica Itālijas vienību “Napoli”, bet “Sporting” ar 4:3 pārspēja Krievijas čempionvienību Sanktpēterburgas “Zeņit”.

Kā ziņots, pirmās divas ceturtdaļfināla atbildes spēles notika otrdien, kad pašreizējā turnīra čempione “Barcelona” no Spānijas divu spēļu summā ar 3:1 pārspēja Itālijas pagājušā gada spēcīgāko klubu “AC Milan”, bet Vācijas vienība Minhenes “Bayern” ar 4:0 pieveica Marseļas “Olympique” futbolistus no Francijas.

Sacensību pusfinālā “Bayern” tiksies ar “Real” komandu, bet “Barcelona” spēkosies ar “Chelsea”.

Jau vēstīts, ka šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls notiks Minhenē 19.maijā.