Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Vāļājās skolas sporta laukumā: pamodina smagā reibumā esošu sievieti (1)

Pamodinātā smagā reibuma stāvoklī esošā sieviete. Policijas foto notikuma vietā.Pamodinātā smagā reibuma stāvoklī esošā sieviete. Policijas foto notikuma vietā.

14.aprīlī neilgi pēc pulksten 10 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu sievieti, kura rāpo pa vienu no Zolitūdes izglītības iestāžu sporta laukumiem.

Ierodoties notikuma vietā, policija konstatēja, ka kāda sieviete pusmiegā vāļājās skolas sporta laukumā. Policisti piegāja pie kundzes un viņu pamodināja. Pārkāpēja bija izvārtījusies dubļos un neorientējās apkārtnē.

Sieviete aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,45 promiļu reibumā. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā, cieņu aizskarošā stāvoklī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Baigi līdzīga ždanokai,prizūra un ģīms….

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+