×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2017
Drukāt

Pusmiljonu laimējis daudzbērnu tēvs no Stopiņiem (28)

Foto - LETAFoto - LETA

Priecīgs, satraukts un vēl gandrīz neticēdams savam laimestam, vakar kopā ar sievu “Latvijas Loto” birojā bija ieradies aptuveni 40 gadu vecs vīrietis, lai noformētu dokumentus šogad lielākajam loteriju laimestam Latvijā, informēja “Latvijas Loto”.

6.janvāra “Eurojackpot” izlozē viņš bija precīzi uzminējis 5 skaitļus un 1 papildskaitli un laimējis 596 446,70 eiro. Laimesta faktu viņš konstatēja pirmdien no rīta. “Sākumā nesapratu, cik liels ir laimests – domāju, ka tikai 596 eiro. Bet, kad atskārtu īsto laimesta lielumu, sāku fotografēt datora ekrānu. Jūs jau zināt, kādā valstī mēs dzīvojam,” uzņēmējs un daudzbērnu tēvs no Stopiņiem bijis bažīgs, ka datorā redzamā informācija varētu pēkšņi pazust no ekrāna. Uzreiz arī zvanījis sievai un teicis “redz, kāds mani tomēr sadzirdēja”.

Loterijas viņš spēlējot regulāri, taču ne par lielām summām. Laimīgajā “Eurojackpot” biļetē atzīmēti bijuši bērnu un sievas dzimšanas dienu datumi: “Vienīgais skaitlis, ar ko nebiju trāpījis, – bija mans dzimšanas datums.”

Tūlīt pēc laimesta noformēšanas abi ar sievu iešot uz kino: “Mēs vēl nekad darba dienā neesam atļāvušies skatīties kino.” Vakara plāni vēl neesot skaidri, bet esot jādomā, kā no bērniem noslēpt prieku, jo vismaz pagaidām bērniem neko nestāstīs. Tuvākajos plānos neesot arī naudu tērēt – varbūt atmaksās hipotēku, bet citādi nešikos un “jaunu auto uzreiz nepirksim”.

“Tā nauda nav tik liela, lai tagad nestrādātu un dotos uz dienvidiem baudīt dzīvi. Tāpēc gribētos ieguldīt – galu galā bērniem būs jāstudē, bet pateikt konkrēti, kur un kā, – to vēl nevaru,” atzīst laimētājs.

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Super!!!Lai veicas turpmak.

 2. Atkal REKLĀMA!

 3. Tikai un vienīgi reklāma.

 4. Vai tad nevar noslēpt savu identitāti laimesta gadījumā? Tagad no “draugiem” un bandītiem atkauties nevarēs – visiem vajadzēs “savu daļu”.

 5. Super ziņa, apsveicu!!!!!

 6. Azartspēļu īpašnieku reklāmraksts lai piesaistītu jaunus azartspēļu upurus.Ļautiņi dienu un nakti bursies ap ,,laimīgiem,, cipariem un nebūs laika domāt kāpēc esam tur kur esam.

  • Katrs esam tieši tur (izņemot cilvēkus ar veselības problēmām), kur paši esam pēc savas (ne)gribas nonākuši: varbūt tomēr atzīt mūžizglītību, neuzskatīt par kaunu iegūt vēl kādu arodu, nekautrēties darīt tautā nepopularus darbus,kaut pagaidām, līdz apgūsim ko citu? Strādāt grūti, mācīties negribu- tas pamatā Latvijas noliedzējiem, arī tiem sveštautiešiem, kuriem lielākais sasniegums muļķot vientiešus un aicināt uz revolūciju. Varbūt iesāksiet ar sevi, apnikuši ar savu gaudošanu. Padomju laikā nebija šādu izvēles iespēju, tā ka sāc ar sevi!

 7. Interesanti , ka nesen jau bija līdzīgs stāsts par to, ka vinnēts lielākais laimests Latvijas vēsturē, tikai tur vinnētājs bija sajaucis sievas dzimšanas dienas datuma skaitļus!

 8. Apsveicu 🙂

 9. Apsveicu!!! Tērējiet izglītībai un esiet vesela un laimīga ģimene!

 10. Apsveicu! Jā, un noteikti ieguldi kādā mazajā uzņēmumā, tad noteikti būs par ko bērnus izskolot! ?

 11. Prieks par ğimenīti, lai Jums viss izdodas!

 12. Jūs, LA pārgudrie skribenti! Vai kāds no notikumā iesaistītajām personām lūdz atklāt
  laimētāja dzīvesvietas adresi, kaut arī nenorādot tieši vietu!? Kāda jums daļa, aptaurētie
  jenoti, kur šis cilvēks dzīvo???? Jums no tā vieglāk palika ja uzrakstījāt kur viņš dzīvo, cūkas!?

 13. Nu ja tā nav liela nauda.Tad jautājums cik Jums ir ta liela nauda.Prieks manis jau butu liela nauda.Interesanti cilveki gan dzivo Latvija.

 14. Ha ha…tas taa..tagad skrejiet pirkt biļetes.Neticu šīm loterijām.vismaz LV neticu,ka tas notiek un godīgi

 15. tieši tāds pats teksts bija pie izlozes, kur laimīgais laimēja aptuveni 800 tūkstošus, precīzi neatceros. It kā atzīmējis tuvinieku dzimšanas skaitļus un ar vienu kļūdījies. Pazuda ticamības moments…..

 16. Super,prieks par jums!!!!

 17. ieņēmuma dienests jau klauvē pie durvīm

 18. Loti liels prieks, ka labiem cilvēkiem trāpījās un kārtīgai daudzbērnu ģimenei.
  Bet pārējiem – azartspēles gan nespēlējiet. Loterija ir azartspēle. kas pat nav spēle. vienkārši samešanās. daudz labak būvējiet savai dzīvei drosus pamatus.

Draugiem Facebook Twitter Google+