Latvijā
Kriminālziņas

Pusnaktī no degošas mājas Rīgā pa logiem izglābj 7 cilvēkus0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

Naktī no lielā platībā degošas ēkas Rīgā, Jāņa Asara ielā, ugunsdzēsēji pa logiem izglābuši septiņus cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Plkst.00.12 ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā – ar atklātu liesmu dega trīsstāvu ēkas otrais un trešais stāvs un jumts.

Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību ugunsdzēsēji no degošās ēkas izglāba septiņus cilvēkus, no kuriem pieci tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu aprūpē.

No degošās ēkas tika evakuēti 20 cilvēki un izglābti divi kaķi. Cilvēku glābšanas un evakuācijas darbos iesaistījās un palīdzēja arī Valsts policijas un pašvaldības policijas darbinieki.

Saistītie raksti

Ugunsgrēka kopējā degšanas platība bija 600 kvadrātmetri – 50 kvadrātmetru platībā dega otrais stāvs, 100 kvadrātmetru platībā dega trešais stāvs un 450 kvadrātmetru platībā – bēniņi.

Pēc vairāk kā sešu stundu ugunsgrēka dzēšanas darba, kurā iesaistījās 33 ugunsdzēsēji glābēji, šorīt plkst.6.48 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

LA.lv