×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
17. novembris, 2015
Drukāt

Pusotru stundu pirms sākuma atceļ Vācijas un Nīderlandes futbola izlašu pārbaudes spēli (1)

HDI_Arena_Hannover_klein

Mazāk nekā pusotru stundu pirms paredzētā sākuma otrdien tika atcelta Hannoverē paredzētā Vācijas un Nīderlandes futbola valstsvienību pārbaudes spēle.
Kā pavēstījusi policija, spēle atcelta drošības apsvērumu dēļ, tomēr sīkākus komentārus nav sniegusi.
Spēlei bija plānots sākties plkst.21.45 pēc Latvijas laika.
Aptuveni divas stundas pirms spēles stadionā tika atrasts aizdomīgs čemodāns, kas lika evakuēt stadionu, bet nedaudz vēlāk policija paziņoja, ka duelis nenotiks. Jau pirms tam spēlei tika nozīmēti papildu drošības spēki, balstoties uz piektdien Parīzē notikušajiem terora aktiem.
Kā zināms, piektdien teroristi centās apdraudēt Francijas izlases pārbaudes spēli ar Vāciju. Duelis tika izspēlēts līdz beigām, tomēr pēc tam Vācijas futbolistiem nācās nakšņot stadionā.
Sākotnēji tika apsvērta iespēja atcelt spēli starp pagājušā gada Pasaules kausa ieguvēju Vāciju un trešās vietas īpašnieci Nīderlandi, tomēr vēlāk tika lemts to aizvadīt, godinot terora aktu upurus. Maču bija plānojusi apmeklēt arī Vācijas kanclere Angela Merkele.
Kā ziņots, tāpat iepriekš tika atcelta arī otrdien Briselē paredzētā pārbaudes spēle starp Beļģijas un Spānijas futbola izlasēm.
Kā zināms, teroraktos Parīzē naktī uz sestdienu tika nogalināti vairāk nekā 130 cilvēki un vairāk nekā 300 ievainoti. Kā pirmdien atklāja Francijas prezidents Fransuā Olands, terorakti tikuši izplānoti Sīrijā, bet sagatavoti Beļģijā.
Neraugoties uz notikušajiem asiņainajiem teroraktiem Parīzē, otrdien Londonā tiks aizvadīta Francijas un Anglijas futbola valstsvienību pārbaudes spēle.
Otrdien stadionā Francijas valstsvienības himnas laikā uz lielā ekrāna tiks rādīti “Marseljēzas” vārdi. Tāpat himnas vārdi tika publicēti futbola patriotu iecienītajos tabloīdos “The Sun” un “Daily Mirror”.
Kā raksta “The Sun”, stadionu apsargās pieci tūkstoši karavīru no Speciālo Gaisa spēku (SAS) elites vienības.
Tāpat, “solidarizējoties ar Francijas tautu”, maču grasās apmeklēt Anglijas Futbola asociācijas (FA) prezidents Lielbritānijas princis Viljams, kurš nebija plānojis ierasties uz spēli.
Tikmēr Anglijas izlases galvenais treneris Rojs Hodžsons atklāja, ka “vēl nekad nebūs piedalījies tādā futbola spēlē”.
Kā zināms, Francijas un Vācijas futbola izlases piektdien Parīzē aizvadīja savstarpēju pārbaudes spēli, kurā ar 2:0 pārāki bija mājinieki. Jau spēles pirmajā puslaikā stadionā varēja dzirdēt ārpusē notiekošos sprādzienus.
Pēc pārbaudes spēles ar Vāciju tika atcelta preses konference, kā arī drošības apsvērumu dēļ viesi nakti pavadīja stadionā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas viss nozīmē tikai vienu, ka nevienai valstij nevienam nav tiesību uzspiest kaut kādu “bēgļu” uzņemšanu pret to gribu. Vācija aicināja, lai tagad būvē bēgļu nometnes savā teritorijā un uzņem savus mīļos migrantus. Tā ir ļoti rupja Vācijas un Francijas politiķu kļūda. Labākajā gadījumā mēs varam tikai aizdot šīm valstīm naudu bēgļu uzturēšanai un viss, vai palīdzēt tos deportēt no Eiropas savienības teritorijas. Mums nav jāpiedalās nekādās militārās operācijās pret citām ārvalstīm, jo neviena valsts nav uzbrukusi Francijai, tā ir tikai un vienīgi Francijas iekšpolitiska problēma un mums saskaņā ar Eiropas līgumu ir jāpalīdz Francijai ar to tikt galā tikai un vienīgi tās teritorijā, bet nekādā gadījumā nav jāpiedalās agresijā pret citām valstīm pēc Francijas lūguma, jo tā jau būtu Francijas politiķu provokācija, lai iesaistītu karā tuvajos austrumos visas Eiropas savienības dalībvalstis.

Draugiem Facebook Twitter Google+