×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. jūlijs, 2012
Drukāt

Pušpure: sliktāk guļu un mazāk ēdu

puspure24

Latvijas airētāja Sanita Pušpure, kas Londonas olimpiskajās spēlēs startēs Īrijas izlases sastāvā, teic, ka, tuvjoties lielajam startam, sirds sāk pukstēt arvien straujāk.

“Sajūtas ir interesantas, joprojām ik pa laikam sev iekniebju, lai saprastu, ka viss ir pa īstam,” viņa saka telefonsarunā “LA”. 30 gadus vecā airētāja maijā Šveices pilsētā Lucernā notikušajās noslēdzošajās Londonas olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensībās sieviešu vieninieku konkurencē izcīnīja ceturto vietu, nopelnot pēdējo ceļazīmi. Līdz U-23 vecumam viņa pārstāvēja Latviju, bet kopš 2006. gada ar ģimeni dzīvo Īrijā. Pēc divu bērnu piedzimšanas airēt atsāka 2008. gadā.

“Pēdējā laikā sliktāk guļu un mazāk ēdu, taču – visi jau nervozē, tā kā tas, kas notiek ar mani, nav nekas neparasts. Apkārtējiem tagad man ir jāizdabā (smejas). Vīrs vēl vairāk atbalsta – kad atbraucu no treniņa, ēdiens jau galdā, mājas darbi apdarīti. Viņš ļoti seko līdzi tam, lai es varētu kārtīgi sagatavoties. Kad ir vairāk spēka, paspēlējos ar bērniem, parasti tas ir vakaros.”

Londonā Pušpuri atbalstīs arī ģimene – vīrs Kaspars ar bērniem – piecus gadus veco dēlu Patriku un četrus gadus veco meitu Danielu.

“Īrijā var just, ka tuvojas olimpiskās spēles, viņiem ir lielākā komanda, kas bijusi pēdējā laikā – 63 sportisti. Par to daudz runā televīzijā, bet par mani lielas intereses nav. Viņiem te ir savi varoņi. Ko es gribu izdarīt Londonā? Iekļūt divpadsmitniekā,” teic Sanita, piebilstot, ka A fināls jeb labākais sešnieks ir ļoti sapņains mērķis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+