×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. janvāris, 2013
Drukāt

Puteņa dēļ apgrūtināta braukšana gandrīz visā Latvijā

Foto - LETAFoto - LETA

Sniega un apledojuma dēļ pa valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem šorīt apgrūtināta braukšana gandrīz visā Latvijā, izņemot daļu Latgales, liecina “Latvijas Valsts ceļu” operatīvā informācija.

Rīgas apkārtnē, kā arī Ventspils, Liepājas, Jelgavas, Bauskas, Siguldas, Valmieras un Ainažu virzienos braukšanas apstākļi apgrūtināti visā ceļa posma garumā. Snieg, brauktuves sniegotas, Kurzemē vietām apledo. Autoceļus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Apmierinoši braukšanas apstākļi pie Daugavpils ir ceļa posmā Nīcgale-Paternieki. Tāpat apmierinoši braukšanas apstākļi saglabājušies ceļa posmā Varakļāni-Terehova, Grebņeva-Medumi, uz Daugavpils un Rēzeknes apvedceļa.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā izņemot Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Alūksnes apkaimes. Snieg, brauktuves sniegotas, Kurzemē vietām apledo. Autoceļus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Pa vietējiem ceļiem visā Latvijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi. Pārvietojoties pa lauku ceļiem, jābūt īpaši uzmanīgiem, jo to caurbraucamība līdz snigšanas beigām netiek garantēta.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā turpinās intensīvi snigt, dažviet putināt, kā rezultātā uz ceļiem var veidoties sniega sanesumi.

Naktī sasnigušais sniegs pamatīgi apgrūtina braukšanu Rīgā, novēroja aģentūra LETA.

Sniega dēļ šorīt vairāki simti cilvēku Vidzemē, galvenokārt Tūjas, Salacgrīvas un Ainažu apkārtnē, palikuši bez elektrības. Kā liecina AS “Sadales tīkli” elektroatslēgumu karte, šorīt pēc plkst.6 elektroatslēgumi reģistrēti 191 vietā.

Šodien Latvijā teritorijas lielākajā daļā gaidāma ilgstoša snigšana, vietām, galvenokārt centrālajos rajonos, sniega segas biezums palielināsies par sešiem līdz 13 centimetriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+