×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
9. jūnijs, 2014
Drukāt

Franks Gordons: “Putina 5. kolonnas” saiets (6)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Šveices laikraksta “Tages-Anzeiger” žurnālistiem izdevies atslepenot konfidenciālu saietu, ko Austrijas galvaspilsētā organizēja, kā izteicās laikraksts, “Putina 5. kolonna”, atzīmējot vēsturiski nozīmīgā Vīnes kongresa sasaukšanas 200. gadskārtu. (Kā zināms, šajā kongresā, kas 1814. gadā sanāca Vīnē, tika likti pamati t. s. Svētajai aliansei – Eiropas reakcionāro valdnieku savienībai, kuras virzītājs bija Krievijas cars Aleksandrs I.) Saieta organizētāji bija gādājuši par to, lai nekas netiktu izpausts medijiem, taču minētā Šveices laikraksta darbiniekiem izdevās pārraut noslēpumainības plīvuru.

“Putina 5. kolonnas” saietā, kas notika firsta Lihtenšteina greznajā “pilsētas pilī” (Stadtschloss), galvenais varonis un orators bija Krievijas prezidenta padomnieks ģeopolitikas lietās, “Eirāzijas projekta” teorētiķis Aleksandrs Dugins, kuram asistēja pazīstamais krievu gleznotājs – impērists Iļja Glazunovs. Saieta “namatēvs” bija krievu oligarhs Konstantins Malofejevs, fonda “Svētais Vasilijs Lielais” dibinātājs.

No Francijas atbrauca labēji radikālās partijas “Front National” pārstāvji: partijas dibinātāja Le Pena mazmeita Mariona un vēsturnieks Aimeriks Šoprads, kurš nupat ievēlēts Eiropas Parlamentā. Spāniju saietā pārstāvēja Burboņu un Parmas princis Siksts Anrī, kas vada katoliski monarhistisko “karlistu” kustību. No Šveices bija ieradies finansists Seržs Pālens, pazīstamās dižciltīgās vācbaltu Pālenu dzimtas atvase, kopā ar dzīvesbiedri Margeritu Anjelli-Pālenu, Turīnas automobiļu koncerna FIAT mantinieci. Austriju pārstāvēja labēji populistiskās partijas “FPO” priekšsēdis Heincs Strahe un divi šīs partijas dūži. No Bulgārijas bija atbraucis galēji labējās, antisemītiskās partijas “ATAKA” vadonis Volens Siderovs. Klāt bija labējie ekstrēmisti no Horvātijas, dižciltīgu dzimtu atvases no Gruzijas un Krievijas, kāds katoļu priesteris.

Konfidenciālā Vīnes saieta organizētājs, oligarhs Malofejevs, kā uzzināja “Tages-Anzeiger”, ir pašpasludinātās “Doņeckas republikas” premjerministra Aleksandra Borodaja bijušais darba devējs un labs draugs.

Visi, kas izteicās šajā saietā, daudzināja Putinu, salīdzinot viņu ar caru Aleksandru I – 1814. gada Svētās alianses dibinātāju. Tika sarunāts, ka nākamajam saietam jānotiek 2015. gada janvārī Maskavā. Malofejevs gan ieminējās par Krimu, bet tur ziemā esot “slapji un neomulīgi”…

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. BEZ ĻAUNAJIEM GARIEM LAIKAM UZ PASAULES NEPASTĀV NEKAS!!! Gandrīz KATRĀ ES valstī ir ļaunuma iemiesojumi, kas barojas no pārējo izsūktajam asinīm kā dēles, kļūdami pasakaini bagāti un caur bagātību gūdami varu…

 2. Interesanti, ka “Putina 5. kolonnas” saieta dalībnieki tiek raksturoti ka “galēji labējie”, bet šīs pašas kustības atzarojums Latvijā sevi pasniedz kā “kreisu” vai “sociāldemokratisku”. Ej nu paliec gudrs ! Vai tā varētu būt, ka starp labējiem un kreisajiem radikāļiem nav nekāda atšķirība, ka nacisti, komūnisti un krievu imperiālisti ir viens un tas pats?

  • Tikai tagad izdevas pamanit?... Atbildēt

   Nav noziimes kaa pats sevi devee- Sauc par onkuli,vai tanti – svariigi dabuut tos, kas tam tic. Domaa, domaa, domaa!

 3. … Nu, kas tad tur isti tika atslepinats … ? Vai tas ka tur nebija uzaicinats Soros …!

  • Runa jau ir par zirnekli, kas savus tīklus vij viskautkur. Finanšu pasaule, varas pasaule, ietekmju dalīšana. Un tas viss dažu cilvēku rokās.

  • Atslepināts ir tas, ko mūsu varturi nezina un negrib zināt. To negrib zināt ari mūsu Eiropas “draugi”, jo ērtības ir pirmajā vietā. Tā saucamais 5 paragrāfs ir vienkārši “fufelis”, bet ticēt tam ir patīkami.Saldus sapņus!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+