×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
10. jūlijs, 2014
Drukāt

“Putina draugu” ielenkumā
 (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Rumānija atrodas “Putina draugu” ielenkumā, konstatē  Rumānijas laikraksts “Romania Libera”, norādot, ka valsts kļūst par Rietumu interešu “galveno priekšposteni” šajā reģionā.

Nesenie notikumi Ukrainā – Krievijas īstenotā Krimas aneksija un Maskavas atbalsts kaujiniekiem Donbasā – iezīmējuši “ūdensšķirtni” Eiropas valstu vidū. Valstis, kas iestājušās par Maskavas rīcības “saprašanu”, tagad ir nošķirtas no tām, kas aicina Krieviju ievērot starptautiskās tiesības. Rumānijas prezidents Trajans Basesku (attēlā) viennozīmīgi nosodījis Krievijas agresiju pret Ukrainu un vairākkārt aicinājis Maskavu izbeigt Austrumukrainas kaujinieku atbalstīšanu, bet viņa kaimiņvalstu kolēģi nav bijuši tik tieši. Laikraksts norāda, ka Rumānijas kaimiņi pamatā ir prokrieviskas valstis – Ungārija, Bulgārija un Serbija. Krievijas atbalstīšanas virzienā sliecas arī Čehija un Slovākija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PAr Čehiju muļķibas, jo jau kopš Prāgas pavasara čehi neizrādas nekādas siltās jūtas pret krieviem. To tur ļoti labi var just tieši tagad pēc Ukrainas kara sākuma…

Draugiem Facebook Twitter Google+