×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Putina meita bailēs no naidpilnas attieksmes pametusi Nīderlandi (7)

Foto - news.com.auFoto - news.com.au

Holandieši, uzzinājuši, ka viņu valstī dzīvo Krievijas prezidenta Vladmira Putina meita, pamatīgi saniknojušies un pieprasījuši jaunās sievietes deportāciju, bet viņa jau pati esot devusies projām no sērojošās valsts, domājams, uz Lielbritāniju, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Marija Putina, kurai pēc dažādu avotu ziņām ir 28 vai 29 gadi, dzīvo nelielajā, turīgajā Voršotenas pilsētiņā netālu no Hāgas kopā ar savu holandiešu draugu Jorītu Fāsenu, kurš strādā vienā no Krievijas enerģētikas uzņēmumiem.

Marijai un Jorītam pagājušajā gadā esot piedzimis mazulis, tādējādi viņa padarījusi Putinu un viņa šķirto sievu Ludmilu par vectētiņu. Tomēr Krievijas prezidenta pārstāvji nekādas ziņas par Mariju nesniedz, jo starp tēvu un meitu neesot regulāru kontaktu.

Aicinājumu deportēt Mariju Putinu šonedēļ paudis Nīderlandes pilsētas Hilversumas mērs Pīters Bjoerts, kurš intervijā valsts radio pauda dusmas par Putina rīcību.

Vēlāk gan Bjoerts atvainojās par saviem izteikumiem, skaidrojot, ka “tas izrietēja no šausmīgās bezspēcības sajūtas, ko šobrīd izjūt holandieši.”

17. jūlijā Austrumukrainā virs Maskavas atbalstīto bruņoto bandu kontrolētās teritorijas tika notriekta lidsabiedrības “Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem, no tiem 193 bija Nīderlandes pilsoņi. Lidmašīna atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru.
Lidmašīnu notriekusi raķete, kuru no zenītraķešu iekārtas “Buk” izšāvušas krievu algotņu bandas sadarbībā ar Krievijas armiju, uzskata Ukrainas varasiestādes.

Kijeva un Rietumi Austrumukrainas destabilizācijā vaino Krieviju, kas robežu ļauj šķērsot krievu algotņiem un apgādā viņus ar ieročiem, arī ar smago bruņojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Un pareizi darīja ka aizbrauca.Viņai ko vajadzēja darīt?Gaidīt kāmēr tie nīderlandes idioti viņu akmeņiem nomētās,kaut vainīga nav pilnīgi ne pie kā?

  2. Var redzēt ka Putins ir amorāls tips ne tikai savos politiskajos uzskatos un priekšstatos, bet arī visās pārējās cilvēcisko attiecību jomās, to skaitā – attiecībās ar ģimenes locekļiem (kaut arī bijušiem) un bērniem.

  3. Ja Nīderlandē dzīvotu Mamikins, Ždanoka,Pliners,Lidermans.Osipovs.Urbanovčs….tad gan Bojerts dziedātu citu dziesmu.

  4. Nevis deportāciju, bet izraidīšanu no valsts.

  5. ŽĪDI UN VIŅU ATVASESE IR VISAS PASAULES pilsoņi. Viņiem nav tautības( Maskavas rabīns pateica, ka žīdiem nav tautības() Krieviju un krievuas valda ŽĪDI!

Draugiem Facebook Twitter Google+