×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. februāris, 2012
Drukāt

Putina pārstāvis žurnālu “Times” sauc par “rusofobisku”

times

Krievijas premjerministra un prezidenta amata kandidāta Vladimira Putina preses pārstāvis pārmetis “rusofobiju” žurnālam “Time”, uz kura jaunākā numura vāka attēlots premjers līdz ar konstatējumu, ka Krievija rada draudus globālajai drošībai.

 

“Krievijas neticami sarāvies premjers” – lasāms trekniem burtiem uz “Time” vāka. Zem šī uzraksta jau krietni mazāka izmēra burtiem teikts – “Vladimirs Putins uzvarēs cīņā par trešo prezidentūras termiņu, bet viņa varas tvēriens būs tik nestabils kā nekad agrāk. Tas pasauli padara par bīstamāku vietu.” Vāka kompozīcijas lejasdaļā attēlos pats Putins pilnā augumā, kurš tomēr salīdzinājumā ar virs viņa esošo masīvo uzrakstu izskatās gaužām sīciņš. “Var droši apgalvot, ka šo vārdu autors ir liels rusofobs un putinofobs,” sacīja Putina preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs. “Šī fobija ir aizēnojusi autora acis un neļauj viņam objektīvi piekļūt realitātei.”

Peskovs sacīja, ka Putina komanda turpinās centienus pierādīt, ka tas, kā Rietumos tiek uztverts Krievijas līderis, bieži vien ir aplami. “Tomēr mēs atturēsimies no paskaidrojumu sniegšanas tiem, kuriem tas tāpat ir vienalga,” norādīja Peskovs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+