×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. jūnijs, 2014
Drukāt

Putins aicina likumdevējus anulēt atļauju karaspēka sūtīšanai uz Ukrainu (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien, 24.jūnijā, aicinājis parlamenta augšpalātu anulēt tā izsniegto pilnvarojumu karaspēka nosūtīšanai uz Ukrainu, pavēstījis Kremļa pārstāvis.

“Nolūkā normalizēt atmosfēru un atrisināt situāciju Ukrainas austrumu reģionos, kā arī ņemot vērā trīspusējo sarunu sākumu šajā jautājumā, Federācijas Padomei nosūtīts pieprasījums anulēt rezolūciju,” ar kuru savulaik Putins tika pilnvarots pieņemt lēmumu par karaspēka nosūtīšanu uz Ukrainu, Dmitrija Peskova teikto citē Krievijas ziņu aģentūras.

Federācijas padome atļauju Putinam pieņemt lēmumu par karaspēka nosūtīšanu uz Ukrainu deva 1.martā pēc toreizējā Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča gāšanas, atsaucoties uz nepieciešamību aizstāvēt kaimiņvalstī tā dēvētos krievvalodīgos iedzīvotājus.

Tam sekoja Ukrainai piederošās Krimas pussalas okupēšana un aneksija. Kopš tā laika pieaugušas bažas, ka Krievija varētu iebrukt arī Ukrainas kontinentālajā daļā, kur darbību uzsākušas vietējo separātistu un no Krievijas nosūtīto algotņu bruņotās bandas.

Federācijas Padomes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Kļimovs aģentūrai „Interfax” jau pavēstījis, ka parlamenta augšpalāta Putina prasību varētu apstiprināt trešdien gaidāmajā balsojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tu laikam esi driģenes saēdies,jo kā gan citādi varētu tādus murgus rakstīt.

  2. … Nav jau brinums , ka tadi Lindermani, Zdanokas un U-U/K-K tipi nav gaiditi ka repatrianti Krievija, bet tika izmantoti no Ziranovska sabiedrotiem .. laiks tiem aiztecejis, atzinas iepuvusas un siltas vietinas tiem tiek aizpilditas ar civilizetiem jaunas paaudzes cilvekiem …!

  3. …. Veco komunaku fasistu un to sabiedroto, bandistiskas un KRIMINALAS sabiedribas, ekstremi nostaditais politiskais virziens, un ta iespaids uz Krievijas vadibu, TIEK PAMAZAM SALAUZTS iekseja cina par valsts nakotni … bet vel joprojam fotografijas ir redzama veca Padomju laika simbolika Ukrainas kriminalteroristu un seperatistu atbalstitaju apgerba un simbolikas atributos … to vajadzetu izdzest uz visiem laikiem … ari Bezabrene, jo tas ir ka lielakais apvainojums, ka visdzilaka provokacija to bijusiem upuriem, katra Padomijas okupeta un genocida iskausta nacionala valsti … !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+