×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. marts, 2012
Drukāt

Putins apbalvos labākos “darbaļaudis”

darbalaudis

Krievijas jaunievēlētais prezidents Vladimirs Putins izsludinājis naudas balvas vairāku jomu labākajiem strādniekiem, kas līdzinās padomju laiku centieniem motivēt darbaļaudis.

 

“Apstiprinātas piecas nominācijas: labākais metinātājs, labākais mūrnieks, labākais kalnracis, labākais elektriķis un labākais smagās tehnikas šoferis,” valdības sanāksmē paziņoja Putins. Pirmās vietas ieguvējs iegūs 300 000 rubļu (5430 latu) lielu naudas balvu, otrās – 200 000 rubļu (3620 latu), bet trešās – 100 000 (1810 latu), viņš sacīja. Veselības un sociālās attīstības ministrija “tagad sākusi atlasīt kandidātus”, sacīja Putins, piebilstot, ka galīgie rezultāti tiks paziņoti oktobrī.

Savukārt veselības un sociālās attīstības ministre Tatjana Goļikova pavēstīja Putinam, ka vairākas lielas kalnrūpniecības un metalurģijas korporācijas ar tādu entuziasmu uztvērušas šo ideju, ka piekritušas apmaksāt balvas citās nominācijās. Ministrija paziņoja, ka vispirms labos strādniekus reģionālā līmenī izraudzīsies varas iestādes, arodbiedrības un lielo darba devēju grupas.

Putina iniciatīva atgādina PSRS pastāvējušo sociālistisko sacensību, kad labākajiem strādniekiem tika piešķirtas prēmijas, medaļas, bet viņu fotogrāfijas tika izvietotas uz goda plāksnēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+