×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2012
Drukāt

Putins atbalstu meklē pie futbola līdzjutējiem

Foto - AFPFoto - AFP

Priekšvēlēšanu laikā politiķiem ir niķis aizrauties ar visneiedomājamākajiem solījumiem, lai iegūt pēc iespējas lielāku vēlētāju atbalstu. Šoreiz solījumu sāncensībā opozicionārus mēģinājis pārtrumpot pašreiz vēl Krievijas premjerministrs Vladimirs Putins, kurš prezidenta krēslā cer atgriezties pēc 4. martā paredzētajām vēlēšanām. Viņš Krievijas futbola līdzjutējiem piesolījis nodrošināt bezmaksas lidojumus uz Ukrainu un Poliju, kur jūnijā sākies Eiropas čempionāts futbolā.

Ar šādu solījumu Putins nācis klajā dzimtajā Sanktpēterburgā, tiekoties ar vietējiem futbola līdzjutējiem, informē raidsabiedrība “Radio Free Europe”. Arī Krievijas aviosabiedrības “Aeroflot” un “Transaero” apstiprinājušas nolūku līdzjutējiem nodrošināt bezmaksas lidojumus uz Varšavu un Kijevu. Tiesa, lidojumu skaits būšot ierobežots, un ne visiem futbola līdzjutējiem būs iespēja par velti aizdoties uz futbola čempionātu.

Valstij piederošās lidsabiedrības “Aeroflot” pārstāve atzinusi, ka “pilnīgi atbalsta” Putina ieceri, taču vēl jāvienojas par bezmaksas lidojumu skaitu. Tikmēr “Transaero”, kas atšķirībā no “Aeroflot” ir privātkompānija, apstiprinājusi, ka nodrošinās vienu bezmaksas lidojumu no Maskavas uz Kijevu, kas parasti pasažieriem izmaksā ap 250 dolāriem.

Krievijas civilās aviācijas ministra bijušais padomnieks Oļegs Smirnovs sarunā ar “Radio Free Europe” atzīst, ka šis “augstsirdīgais žests” uzliks papildus slogu lidsabiedrību finansēm. “Taču, ja “Aeroflot” lielākais akciju turētājs – un šajā gadījumā tā ir valsts – devis svētību šādai ideja, tad acīmredzot lidsabiedrība to var atļauties,” sprieda Smirnovs. ““Transaero” akcionāri, visticamākais, šādu ideju neatbalstīs, jo tā ir privātkompānija. Tā piedāvās tikai vienu bezmaksas lidojumu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+