×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
10. novembris, 2015
Drukāt

Putins draud ar jaunu kodolraķešu izstrādi (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ja ASV neatteiksies no ieceres Eiropā izvietot savu pretraķešu aizsardzības sistēmu, Krievija pievērsīsies tādu kodolraķešu izstrādei, kas spētu pārvarēt jebkādu aizsardzības sistēmu, otrdien paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Maskava jau iepriekš brīdinājusi Savienotās Valstis, ka to iecerēto pretraķešu aizsardzības sistēmu uzskata par “mēģinājumu izjaukt pastāvošo paritāti,” ko paredz kodolatbruņošanās līgumi, Putins norādīja, tiekoties ar augstākajām Aizsardzības ministrijas amatpersonām.

Saskaņā ar Kremļa tīmekļa vietnē publicētu prezidenta uzstāšanās transkriptu Putins noraidījis Vašingtonas apliecinājumus, ka pretraķešu sistēmas mērķis esot aizsargāties no iespējamiem draudiem, ko rada tādas valstis kā Irāna un Ziemeļkoreja. “Mēs zinām, ka Irānas kodolproblēma ir atrisināta, parakstot atbilstošas vienošanās,” uzsvēra Kremļa saimnieks.

“Atsaukšanās uz Irānas un Ziemeļkorejas kodolraķešu draudiem ir patieso nolūku maskēšana,” apgalvoja Putins, piebilsto, ka patiesais ASV mērķis esot “neitralizēt citu kodolvalstu, pirmkārt, Krievijas, stratēģisko kodolpotenciālu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Lielība jau naudu nemaksā, bet par Putina nolaidību un paviršo attieksmi pret civiliedzīvotāju drošību
    Krievija jau maksā. Maksā ar cilvēku dzīvībām, šoreiz Sinaja pussalā. Jo džihādistiem nevajag nekādas raķetes, viņi meklē un atrod šī lecīgā valsts vadoņa vājās vietas. Nebrīnīšos, ja viņi tiek klāt paaugstinātas drošības objektiem lidostās, tad ir liela iespējamība, ka tiks klāt nozīmīgiem objektiem arī citur Krievijā.
    Putina nepārdomātā rīcība Sīrijā vēl nesīs ne vienu vien pārsteigumu viņam pašam.

  2. Kam izdevīga šāda propaganda muļķu zemē. Muļķi maksās tik amerikosiem par aizsardzību un cītīgi maksās nodokļus. pirms šī paziņojuma bija cits paziņojums – amerikosi apkaros Krievijas agresiju. Tad kas ir lielāks ļaunums.

  3. Putins grib zemi pārvērst par Marsu

  4. Vai nu neizstrādāja, kad bij pa draugam; vai nu neizstrādā tagad un neizstrādās turpmāk …

  5. Lai strādā terorists.

  6. Tālāk nav jālasa.

Draugiem Facebook Twitter Google+