×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2017
Drukāt

Putins: Esam ļoti motivēti un vēlamies strādāt

marcinkevics2

Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā Siguldā Kristens Putins un Imants Marcinkevičs ierindojās astotajā vietā, bet Sprinta kausā bija 11. Par ko abiem gandarījums, jo vasarā vairāk nācās domāt nevis par treniņiem, bet gan – izdzīvošanu.

“Startu vērtējam ļoti labi – braucieni izdevās, jūtamies stabili un pārliecinoši. Labs atspēriena punkts pirms pasaules čempionāta. Stresiņš ir, bet esam iemācījušies noskaņoties, viens otru jūtam,” teic Kristens Putins. Iepriekš viņš brauca ar Kārli Krišu Matuzelu, taču abu ceļi šķīrās un vasarā atkal apvienojās ar kādreizējo partneri Imantu Marcinkeviču, kurš vairākus gadus kamaniņu sportā nestartēja.

“Tajā laikā strādāju visādos darbos – pelnīju naudu kā visi. Tomēr sapratu, ka ilgojos pēc sporta. Paldies Kristenam un federācijas prezidentam, ka atkal atļāva braukt kopā, fantastiskas sajūtas,” stāsta Marcinkevičs. “Junioros braucām kopā, līdz ar to ātri atradām kopīgu valodu. Sezonas sākumā pāris nianses bija piemirsušās, taču tagad viss izskatās pozitīvi.”

Abiem puišiem fiziskā sagatavotība šobrīd ne tuvu nav optimālā, jo vasarā nācās strādāt algotu darbu un mazāk laika varēja veltīt treniņprocesam. “Nebija ne sponsoru, nekā. Šis rezultāts ir uz entuziasmu un to, ka mīlam kamaniņu sportu. Neviens mums neko nemaksā. Pēdējo piecu gadu laikā šī man ir sliktākā fiziskā sagatavotība. Ceru, ka vasarā varēsim trenēties kārtīgi, bet šis jautājums jāuzdod federācijas vadībai. Esam ļoti motivēti un vēlamies strādāt,” uzsver Putins.

Jau pēc nedaudz vairāk kā gada Phjončhanā risināsies olimpiskās spēles, kurās valsti varēs pārstāvēt divas ekipāžas, un neapstrīdami pirmie numuri ir Andris Šics/Juris Šics, kā arī Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš. “Treneri droši vien nepieļauj domu, ka mēs varētu aizbraukt uz Korejas spēlēm. Esam jauni, jāmācās. Neesam slikti, bet neesam tik ātri. Reāli ir tikt uz Pekinas spēlēm 2022. gadā,” spriež Putins.

Imants Marcinkevičs piebilst, ka pasaules čempionātā, kas nākamajā nedēļā risināsies Īglsas trasē Austrijā, mērķi būs visaugstākie. Atsevišķa ieskaite būs U-23 sportistiem un tajā viņi grib kļūt par čempioniem, ko nebūs viegli izdarīt, tomēr uz to ir jātiecas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+