×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
1. jūnijs, 2017
Drukāt

Putins: Iespējams, atsevišķi patriotiski hakeri īstenojuši uzbrukumus (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Centieni apvaldīt Krieviju nedarbojas un to efekts ir nulles vērtībā, ceturtdien Sanktpēterburgas starptautiskā ekonomikas foruma ietvaros tiekoties ar starptautisko informācijas aģentūru vadītājiem, sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

“Pirms kāda laika mūsu partneri dažās valstīs vai valstu grupā sāka īstenot mēģinājums apvaldīt Krieviju, apvaldīt tās likumīgos centienus nodrošināt savas nacionālās intereses, veicot dažādas darbības, kas neierakstās nekādos starptautisko tiesību rāmjos, arī ekonomiska rakstura ierobežojumus, bet tagad redz, ka tas nedarbojas, efekts – nulle,” sacīja Putins.

Viņš arī prognozēja, ka pašreizējā spriedze attiecībās mazināsies, jo “tā ir kontrproduktīva un kaitējoša”.

Putins noliedza, ka Krievijas valsts jelkad būtu iesaistīta kiberuzbrukumos.

Pašreizējā Krievijas un Rietumu attiecību atsaluma periodā individuāli “patriotiski” hakeri, iespējams, īstenojuši uzbrukumus, atzina Kremļa saimnieks.

Tomēr viņš kategoriski uzstāja, ka “mēs valsts līmenī tādās lietās neiesaistāmies”.

Viņš arī pauda pārliecību, ka “nekādi hakeri nevar ietekmēt vēlēšanu kampaņas nevienā no Eiropas valstīm, nekur ne Āzijā, nedz Amerikā”.

Sanktpēterburgas forums šogad notiek no 1. līdz 3.jūnijam.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. zaļie cilvēciņi jau arī nebija saistīti – paņēma atvaļinājumus savās karaspēka daļās uz nenoteiktu termiņu uz sava rēķina, sapirkās ģerevņu lavkās automātus un raķetes un brauca ar personīgajiem bruņutransportieriem poohoķicsa kaimiņvalsts teritorijā. Tikai un vienīgi pēc savas iniciatīvas un tīrās izklaides dēļ sūtot atskaites uz kremli.
    Zaļi un p(ļ)ūkaini…

Draugiem Facebook Twitter Google+