×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
7. februāris, 2015
Drukāt

Putins: kara nav. Ir mēģinājumi iegrožot mūsu attīstību (15)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins sestdien, 7.februārī, paziņoja, ka valsts nevēlas karot ne ar vienu, bet pusokupācijas apstākļos dzīvot negrasās, kā arī viņš asi kritizēja Rietumu sankcijas pret Krieviju saistībā ar krīzi Ukrainā.

“Ja kādam tas patīk un viņš vēlas dzīvot pusokupācijas apstākļos [lai tā dzīvo], bet mēs to nedarīsim. Tomēr mēs arī karot negrasāmies ne ar vienu, mēs grasāmies ar visiem sadarboties,” viņš teica Krievijas Neatkarīgo arodbiedrību federācijas 9.kongresā.

“Kara, paldies Dievam, nav. Tomēr noteikti ir mēģinājumi iegrožot mūsu attīstību,” Putins sacīja.

Krievijas prezidents norādīja, ka pret valsti vērstās sankcijas zināmā mērā Krievijai kaitē, tomēr tās nevar būt iedarbīgas attiecībās ar tādu valsti kā Krievija.

“Tie mēģinājumi, kas tiek īstenoti, tostarp ar tā sauktajām sankcijām, beigu beigās, manuprāt, nevienam prieku nesagādās,” viņš atzina.

“Pret tādu valsti kā mūsējā tās pilnīgi noteikti nevar būt iedarbīgas, lai gan nes mums zināmu kaitējumu un ļaunumu, un mums tas ir jāsaprot, un, to saprotot, mums ir jāpaaugstina savas suverenitātes līmenis, tostarp ekonomikas jomā,” klāstīja Krievijas prezidents.

Putins sūdzējās par mēģinājumu “iesaldēt esošo pasaules kārtību, kas iedibināta pēdējo desmitgažu laikā pēc Padomju Savienības sabrukuma, ar vienu līderi, kurš vēlas, lai paliek tā, kā ir”, ar to acīmredzot domājot ASV.

“Tāda pasaules kārtība nekad nederēs Krievijai,” viņš uzsvēra.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Ja kara nav, tad kāpēc ir tik daudz līķīšu, putniņš uzkakāja.

 2. Dievs pasargi! Viņš tiešām ir slims ar galvu! Trakajam iedota vara, nekas labs tur nevar iznākt…

 3. Krieviem nekāda atīstība nav bijusi,jau 70 gadus pēc kara,tik vien kā dzīvo uz naftas rēķina.

 4. Attīstība pasaules apjomā. Ha – ha – ha! vispasaules krievija.

 5. Lai dzīvo Latvijas valsts! Ura!

 6. Pots valns porjems sito cilvaaka dvjasali,nalaimis cupenja,i vjal taids mozensh,kai vucins,a grib por visu pasauli valdeit.Grivsi bivs sitam nakriskonim mivzeiba,jo dzaudzu cilvaaku asins iz jo ruukom.Ukraina it bojaa jauni i vaci cilvaaki.

 7. nu un kada tad kaartiba deres? Atbildēt

  Kremla pusotrmetrigais krancels grib atjaunot psrs,vins negrib dzivot “okupaacija”? Diez,kas Krieviju ir okupeejis? Ista sizofreenika demagogija,lai zombeetu savu,jau ta noplukuso Krievijas sabiedribu.Bailes putleru maac,stingri,cik zinu bailes naak no velna,tatad vinu vada melnie speeki.

 8. Tas vīrs kašķējas ne tikai krogā, bet arī baznīcā. Tad nākas piesargāties un to apturēt var tikai runga.

 9. http ://www.independent.co.uk/news/world/europe/vladimir-putin-wants-to-regain-finland-for-russia-adviser-says-9224273.html
  Putins jau paguvis izteikt domu, ka tas, ka Padomju Krievija atzina Somijas neatkarību ir Krievijas “valsts interešu nodevība”. Tā kā, Krievija vēlas sagrābt atpakaļ ne tikai visas bijušās padomju republikas un Aļasku, bet arī Somiju. Nu, tad drīz nāks paziņojums, ka arī Poliju…

 10. Agresijas attīstību!

 11. “Ja kādam tas patīk un viņš vēlas dzīvot pusokupācijas apstākļos [lai tā dzīvo], bet mēs to nedarīsim….” Tā saka Putins, būdams okupants;
  bet ko sakam mēs, būdami okupācijas upuri …? Kāpēc klusējam? Vai mēs vēlamies dzīvot nelikvidētu okupācijas seku apstākļos, – faktiskos “pusokupācijas apstākļos”…?!

 12. VAIRS NAV VĀRDU… TRAKUMS!!!

 13. Sadarbība ar Krieviju mistiskā kārtā ietekmē kapsētu biznesu . Pēc draudzīgās sadarbības ar “brālīgo” Moskoviju kapsētu teritorijas mēdz strauji izplesties,,,

 14. Pūķins, ar saviem imperiāliem murgiem, iegrožo Krievijas attīstību. Kamēr krievi paši viņu nenovāks, Krievija turpinās slīdēt uz leju.

Draugiem Facebook Twitter Google+