×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

Putins: Krievija ir cienījusi un cienīs bijušo padomju republiku suverenitāti (17)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņoja, ka Krievijas pozīcija attiecībā pret bijušo padomju republiku, tostarp Ukrainas, suverenitāti nav mainījusies – Maskava pret to joprojām izturoties ar cieņu.

“Ir labi zināms, ka Krievija ne tikai atbalstīja Ukrainu un citas bijušās PSRS brāļu tautas to centienos uz suverenitāti, bet arī ievērojamā mērā veicināja šo procesu ap [pagājušā gadsimta] 90.gadiem,” Putins sacīja ikgadējā uzrunā par valsts stāvokli Krievijas parlamenta abu palātu kopīgā sēdē.

“No tiem laikiem mūsu pozīcijā nekas nav mainījies,” viņš uzsvēra.

“Katrai tautai ir neatņemamas suverēnas tiesības iet pašai savu attīstības ceļu, izvēlēties sabiedrotos, sabiedrības politiskās organizācijas formu, ekonomikas veidošanu un savas drošības garantēšanu,” Putins sacīja un piebilda, ka “Krievija pret to vienmēr ir attiekusies un attieksies ar cieņu”.

“Tas pilnā mērā attiecas arī uz Ukrainu, brālīgo Ukrainas tautu,” teica Krievijas prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Teic ko gribi, Vova. Pirdiens paliek pirdiens, vienalga vai tu runā vai …

 2. izklausas kaa joks..
  Lai arii Krievija vienmeer ir izteikusies par nedalitu Ukrainu, tiesi tapec neatzist ne Doneckas, ne Luganskas republikas. Tacu KAAAAA peec taa, ko nodarijusi viens otram, sie cilveki nakotnee spees dziivot kopaa vienaa nedaliitaa valstii? Reaali pastav vairakas Ukrainas. Un vinneetaaji ir Krimas iedzivotaji – bez liikjiem, bez invaliidiem, bez izpostiitaam dziiveem.

 3. Te nu gan vietā būs:”Neskaties, ko es daru, klausies, ko es saku”.

 4. Domāju ka Putins jau sen vairs nesaprot ko runā un viņam ir sācies vecuma marasms.

 5. Kā var tik bezkaunīgi melot????????????????/ Nepārspējami. Kur vēl tālāk?

 6. Nevaru vien “nobrīnīties” par šī imperatora nekaunību ! Runā acīs klajus melus,skaidri zinādams,ka visi redz viņa melus. Uz ko viņš cer?

 7. Raksts drusku par daudz saīsināts, kur runāja par bijušo republiku suverenitāti, vajadzēja noskaiti’t suverenās republikas: N1 Krievija N2 Nauru sala N3 Venecuēla. Vairāk nav.

 8. pitrers ir noticējis paša meliem.

 9. KO TU DARI ,GARIIGAIS KROPLI UKRAINAA.KAUNS IR ?BRAALIIGO TAUTAU SLEPKAVO,

 10. … Vienigi, vel nevaram uzticeties un apstadinat pasaizsardzibas atgusanas procesu NATO ietvaros …. lidz tam bridim, kad Putins un vina zombetie padomja laika padomnieki pieradis pasaulei, ka beidzot ari viniem ir pielecis, ka vini ir tadi pasi mirstigie ka mes parejie … un tie sak sajegt, kas cilvecei stav prieksa neizbegami … turpinot bezjedzigo Kremlinistu melu politiku un pasauli graujoso imperialistisko agresiju … un ta atbalstot tik pat nacionalo kulturu un kritiskas regionalas dazadibas modela graujosa Globalisma ‘maigo agresiju’ … !

  … Laiks visiem pasaules politikiem ATMOSTIES UN NAKT PIE PRATA … !

 11. Jā, dabūt tādu vārdu salikumu pār lūpām, ka Krievija ciena un cienīs Ukrainas suverenitāti, var tikai Putins.
  Tas laikam nozīmē, ka vārds “suverenitāte” viņam ir tukša skaņa, bez juridiska seguma un tas jau liek nopietni aizdomāties. Nu anektēs viņš kādu daļu teritorijas citās bijušajās republikās (un to viņš jau dara!) un paziņos, ka viņš ļoti ciena šīs valsts suverenitāti … bet turpinās realizēt savus iedomātos mērķus tādā pat veidā. Šādi paziņojumi uzticību nevairo.

 12. … Sads ideologijas kulenis nak ka parsteigums … un, nu ta druscin ar novelosanos … un mazliet pat vel neticami. pirms Ukrasinas situacijas uzlabosanas … bet labak velak ka nekad … jo visi jau stavejam nbezdibena prieksa … !

  … Sen jau teicu, ka vienigais veids ka apstadinat katras nacijas kulturas, specialas ekonomijas un pasaules ekologijas dazadibas iznicinasanu no pasreizeja Globalisma ir nacionalo valstu un to suverenitates garantijas …. bet tai pasa laika normalizejot un pastiprinot to sadarbibu regionala un pasaules skalas …

  … Cilveces pasreizejas civilizacijas trauslo eksistenci uz sis planetas, no jaunas kosmosa realitates, t.i., attistibas un iedarbibas izpratnes perspektives, var nodrosinat tikai gataviba katrai kosmologiskai, tektoniskai un konsekventi ekologiskai kataklizmai …. un tas ir iespejams tikai ar nacionali balstitu un tadejadi nacionalo sabiedribu vbrive attistitu ekologiski neatkarigu regionalu pasaules modeli ar naciju brivpratigu sadarbibu, iespejamas civilizetas kulturalas variacijas ramjos …

 13. Cieņa Krievijas sastāvā ar atļauju savā dzimtajā valodā runāt virtuvē?

 14. Labais batjuška !

 15. Vai Putinam ausis nesvilst no tik nekaunīgiem meliem?

 16. Is this a joke? No, no, no! This is Putin!

Draugiem Facebook Twitter Google+