×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
1. decembris, 2016
Drukāt

Putins: Krievija nemeklē ienaidniekus (20)

APAP

Krievija “nekad nav meklējusi ienaidniekus”, ceturtdien runā par stāvokli valstī apgalvoja prezidents Vladimirs Putins, šādi uzņemot samiernieciskāku toni komunikācijā ar citiem starptautiskās arēnas spēlētājiem.

“Mēs ne ar vienu nevēlamies konfrontāciju. Tas nevienam nav vajadzīgs – nedz mums, nedz mūsu partneriem, nedz starptautiskajai sabiedrībai,” pauda līderis.

“Atšķirībā no dažiem mūsu ārvalstu kolēģiem, kas uzskata Krieviju par pretinieku, mēs nemeklējam un nekad neesam meklējuši ienaidniekus. Mums ir vajadzīgi draugi.”

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka Krievija “nepieļaus savu interešu aizskaršanu”.

Putins no jauna pauda Krievijas gatavību sadarboties ar jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa administrāciju, kad viņš janvārī sāks pildīt amata pienākumus.

“Ir svarīgi normalizēt attiecības un sākt izveidot divpusējas attiecības uz vienlīdzības un abpusēja izdevīguma pamata,” sacīja Putins. “Mums ir kolektīva atbildība garantēt starptautisko drošību un stabilitāti.”

Viņš piebilda, ka mēģinājumi izjaukt “stratēģisko paritāti” ir “ārkārtīgi bīstami un var novest pie globālas katastrofas”.

Putins aicināja Krieviju saglabāt vienotību, lai apslāpētu jebkādus iekšējos politiskos konfliktus, kas var destabilizēt valsti.

“Pēdējā laikā mēs esam redzējuši daudzas valstis, kurās šī situācija nobruģē ceļu oportūnistiem, apvērsumiem un galu galā anarhijai,” sacīja Putins. “Rezultāts visur ir viens un tas pats – cilvēciskas traģēdijas un upuri, pagrimums un drupas, vilšanās.”

Viņš mudināja krievus apdomāt savu nemierīgo vēsturi – arī 1917.gada februāra un oktobra revolūcijas -, gūt no pagātnes mācības, kas varētu novērst līdzīgu scenāriju atkārtošanos mūsdienu Krievijā.

“Mums vēstures mācības ir visupirms vajadzīgas izlīgumam, lai stiprinātu sociālo, politisko un pilsonisko saskaņu, ko mēs esam panākuši šodien.”

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. ko tad nu vairrak ,mazais pidarin,visa pasaule piediersta,vairaak nav kur.krieviem nebuus ko riit pasi saaks karot.taajau vienmeer ir bijis.viena pati krievija nevar izdziivot.

 2. KUR TAD NU VEL ,SLEPKAVA PLJUTIN,VISA PASAULE IR PIEDIRSTA UN APSAUKAATA,UKRAINI-FASISTI ,BANDEROVCI,UKRI ,LATVIESI -FASISTI,ASV TUPARI ,KROVASOSI.TAGD SIS ,PLIKADIIDA PLJUTINS,JUUT,KA IR CAURI,JAASPRAAGST BADAA,NEVIENA VALSTS TAADUS PARAZIITUS PAT REDZEET NEGRIB.NU VISI ,PEEKSNI TIK LABI UN DRAUDZIIGI,TEV NELIEKAAS ,SMEERDELI,KA JAABUUT KULTUURAI UN KAUNAM,VISAS PASAULES PRIEKSAA.CIK ,NOSLEPKAVOJI UKRAINAA?PADLA.

  • Сам ты падла, придурок и урод! Прими успокоительного, ляг и лежи спокойно, тебя никто не трогает. Но если не поможет, выпей яду, и избавь себя от таких страданий.

   • придурок и урод! Atbildēt

    Ukraiņu valodu pilnvērtīgi Ukrainā! Kāpēc tos krievus nemīl Eiropā? Tādēļ, ka viņi visur uzspiež savas vērtības un dzīvesveidu, tāpat arī šeit Latvijā. Piemēram, Zviedrijā pat emigrants no Āfrikas runā zviedru valodā. Tāpat kā krievi nīda 1812.g. frančus vai 2.PK laikā vāciešus. Tāpat kā uz šodienu 90% japāņu nīst jebkuru ārzemnieku. Brīvību Ukrainai! / Психология окупанта – экспансия „Дорогие соотечественники Ни на минуту не переставая быть жёсткими империалистами, ни на минуту не веря в разные там “права человека”, мы должны давить и давить на больную мозоль европейских демократий. Мы должны переиграть этих ребят на их собственном поле, раскрутить присущие им либеральные комплексы на полную катушку. Нам нужны сотни тысяч русских в Европе, проводников нашего влияния.”/

    • Ты больной, да?! Перестань бредить, придурок! Не расчёсывай болячку, только больше чесаться будет!

 3. Vai, Ontūn Mazpusān, NEPIETIEK AR PALAGU KLĀŠANU KOMENTĀROS? Vieni un tie paši vārdi! Es jau viņus VAIRS NELASU! NAV INTERESANTI! KĀ TEVI IERAUGU, TĀ EJU TĀLĀK!

  • O.M.© (lit.pseid.) Atbildēt

   ;)))))))

   tava nožēlojamā NEspēja lasīt pienācīgi izvērstus tekstus, kas visticamāk ir tieši saistīta ar tik pat nožēlojamu NEspēju apjēgt tevis NElasītajos tekstos aktualizēto tēmu lietas būtību, ir TIKAI un VIENĪGI tava u.c. taml. bezcerīgi aprobežotu biogaļas izstrādājumu privātā problēma un atbildība.

   Līdz ar to – ej ka tu …”tālāk” (pats zini uz kurieni), MUĻĶU zemes eurolatvānijas totāli defektīvu LUMPEŅU “titulnācijas” biogaļas izstrādājumu vidējais statistiskais “nonsenss”. ;)))

 4. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Šos izkārnījumus es ieteiktu rūpīgi savākt un nodot laboratorijā tvaika.nearstejamie.com

   • O.M.© (lit.pseid.) Atbildēt

    ;)))))

    Nu tad – dari tā, ko ķēzies ar saviem ģenētiski traumēta garīgā impotenta izkārnījumiem pa publisko telpu!?
    tev taču neviens neliedz pašam savus ķēzījumus “rūpīgi savākt un nodot laboratorijā tvaika.nearstejamie.com”. ;)))

    • Atšķirībā no Tevīm es neķēzu “publiskajā telpā” par kuru esi tā norūpējies. Tavām “dzejoliem” trūkst tikai balalaikas pavadījums un visa čangalija būs laimīga. Tomēr Latgalē vēl dzīvo daudz gudrāki vīri.

     • O.M.© (lit.pseid.)

      ;)))))

      Atšķirībā no “tevīm” – personīgi es patiešām neķēzu, bet gan publiskoju jebkurā izpratnē / izpausmē adekvātus viedokļus publiskajā telpā. Kurā tu, savukārt, atļaujies derdzīgi smirdīgi izkārnīties, prasti svētulīgi tēlojot dermoliberastu militārhistēriskās propagandas totāli nozombētu “lojālpatrEJotu”, kas esot “tā norūpējies” par šo pašreizējo SILES “valsts” parodiju eurolatvāniju”, ka tev jau sen totāli “šīberis aizkritis”.

      taviem ģenētiski defektīva lumpeņa murgiem trūkst tikai tavu skapja partneru nemainīgi derdzīgi perversas unisonas stenēšanas pavadījums, kā arī fināla stāvovācijas (t.i., pareizāk sakot – rāpuļovācijas), un – visa tevis u.c. taml. patoloģisku tizleņu piegānītā MUĻĶU zeme eurolatvānija būs “laimīga līdz vemšanai”.

      Tomēr, pretēji tavas sugas SILES cūklopiem un taviem p!darskapja pasīvajiem / aktīvajiem partneriem – Latvijā vēl dzīvo daudz gudrāki vīri. Bet, kā izrādās – tev u.c. taml. biogaļas izstrādājumu atkritumu samazgām par ko tamlīdzīgu NAV ne jausmas.

      ==============

      Ir sacīts: “Visi ir (t.i. – PAŠI SEV iedomāti šķiet) tik aumež “gudri”, ka nav neviena ko “pasūtīt” uz turieni, kur šamajiem “gudrajiem (cirt)ējiem” ir īstā vieta.” ;)))

      Un, arī: “Nesakiet, kas man ir (vai nav) jādara, kāds es esmu (vai neesmu) u.t.t., un – es neteikšu (t.i. “nepasūtīšu”), kur jums jāiet!” 😉

     • Paldies. Tagad redzu, ka neesmu tevī kļūdijies. Burtiski kā pēc klasiskas parunas, respektīvi, neaiztiec – nesmirdēs. Nepatīk Latvija – laidies uz Kanādu (vai RF), bet nelien ar saviem sartira pantiņiem tur, kur neko nesaproti.

     • O.M.© (lit.pseid.)

      > proāmurikāniski orientētu dermoliberastu militārhistēriskās propagandas totāli nozombētajam biogaļas atkritumam ar palamu “I.V.”

      ;)))))))))))

      Patiešām – tagad jebkuram interesentam ir nepārprotami redzams, ka ar tevi viss notiek “burtiski kā pēc klasiskas parunas, respektīvi, aiztiec vai neaiztiec tādu SŪDU kā tevi – vienalga smirdēsi, kā jau pidarskapja bezdzimuma padauza.

      tev nepatīk Latvija – nu tad lasies projām pie saviem dermoliberastu saimniekiem un pidarskapja partneriem, bet nelien virsū kā utaina cūka ar savu “gudro (c)iršanu” Normāliem Cilvēkiem. Īpaši jau tāpēc, ka tu ar savu derdzīgo smidrdēšanu atļaujies līst tur, kur absolūti NEKO nesaproti.

      EKTD, šīs pašreizējās MUĻĶU zemes SILES “valsts” parodijas “eurolatvānijas” ģenētiski aprobežotu lumpeņu “titulnācijas” biogaļas atkritumu samazga. ;)))

 5. Krievija ienaidniekus sen ir ATRADUSI !! 🙂

 6. Pūķins meklē kolonijas, lai paplašinātu savu Krievu impēriju.

 7. Lai saglabātu sevi un nebeigtu dzīvi kādā tirgoņa pagrabā- ”Viņš mudināja krievus apdomāt savu nemierīgo vēsturi – arī 1917.gada februāra un oktobra revolūcijas -, gūt no pagātnes mācības, kas varētu novērst līdzīgu scenāriju atkārtošanos mūsdienu Krievijā.”
  Lai būtu ietekmes zonu sadalījums ar Jaltu II – “Ir svarīgi normalizēt attiecības un sākt izveidot divpusējas attiecības uz vienlīdzības un abpusēja izdevīguma pamata,” sacīja Putins. “Mums ir kolektīva atbildība garantēt starptautisko drošību un stabilitāti.”
  Tikai par krievu pasauli ir aizmirsts pieteikt – sk.neseno piebildi kādam krievu puisēnām par Krievijas robežām…

Draugiem Facebook Twitter Google+