×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. novembris, 2012
Drukāt

Putins Krievijā uzņem “dārgo” Sarkozī

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins savā Piemaskavas rezidencē sirsnīgi uzņēma bijušo Francijas valsts galvu Nikolā Sarkozī, viņu uzrunājot par “dārgo Nikolā” un ar lepnumu atceroties kopīgos darbus.

Sarkozī ieradies Krievijā privātā vizītē, lai piedalītos investīciju balvu ceremonijā. “Dārgais Nikolā, es esmu ļoti priecīgs jūs redzēt, es esmu ļoti priecīgs, ka jūs atradāt laiku, lai atbrauktu uz Maskavu,” sacīja Putins, Novoogarjovas muižā uzrunājot Sarkozī, kurš prezidenta amatu pameta maijā pēc sakāves valsts galvas vēlēšanās. “Es ar prieku atceros laiku, kad mēs strādājām kopā pie dažām diezgan nopietnām problēmām, kas ir saistītas ar attiecību attīstīšanu mūsu valstu starpā, kā arī Krievijas un Eiropas starpā un citām akūtām problēmām,” sacīja Putins.

Putins norādīja Sarkozī, ka ir “ļoti gandarīts”, ka Parīzes un Maskavas attiecības, pie varas esot Francijas jaunajam prezidentam Fransuā Olandam, turpina attīstīties. “Paldies, ka uzaicinājāt mani, Vladimir. Es ļoti labi atceros laiku, ko mēs šeit pavadījām,” sākoties sarunām un žurnālistiem vēl klātesot, sacīja Sarkozī. “Jums ir taisnība, atceroties draudzīgos un sarežģītos brīžus, kurus mēs pieredzējām. Ik reizi mēs spējām tos pārvarēt, jo pastāvēja uzticība un draudzība,” atgādināja Sarkozī.

Putins turpina uzturēt kontaktus ar vairākiem bijušajiem līderiem, kad viņi augstos amatus jau pametuši. Tā bijušais Itālijas premjerministrs Silvio Berluskoni, kuru Putins uzskata par savu draugu, maijā apmeklēja viņa inaugurāciju prezidenta amatā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+