×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
26. janvāris, 2015
Drukāt

Putins nodēvē Ukrainas armiju par NATO ārzemju leģionu (19)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien paziņojis, ka lielākā daļa Ukrainas bruņoto spēku ir NATO ārzemju leģions, kura mērķis ir savaldīt Krieviju.

“Tā nav armija. Tas ir ārzemju leģions, šajā gadījumā NATO ārzemju leģions,” paziņoja Putins.

Krievijas prezidents runāja par brīvprātīgo bataljoniem, kuri, pēc viņa teiktā, veido lielāko daļu no Ukrainas bruņotajiem spēkiem, kas cīnās Ukrainas austrumos.

“Viņiem ir pilnīgi atšķirīgi mērķi, piemēram, sasniegt ģeopolitisko mērķi savaldīt Krieviju, kas absolūti nesakrīt ar Ukrainas tautas nacionālajām interesēm,” paziņoja Putins.

Reaģējot uz Putina izteikumiem, NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs paziņoja, ka tās ir muļķības.

“Paziņojums, ka Ukrainā ir NATO leģions, ir muļķības. NATO leģiona nav, ārzemju spēki Ukrainā ir Krievijas spēki,” uzsvēra Stoltenbergs.

Krievija joprojām noliedz, ka tās spēki karotu Ukrainā, lai gan tam gūti daudzi pierādījumi un Rietumos praktiski neviens par to vairs nešaubās.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. BET TA ARI IR. VINS PAREIZI SAKA

 2. bet tas ka ASV ģenerālis ievainotajiem slimnīcas palātā pasniedz medaļas ,ne par ko neliecina?UnMariupolē angliski runājošie karavīri mūk no žurnālistiem,izgrūžot tomēr dažus vārdus angliski.Putinam par to leģionu pilnīga taisnība.Un vēl, ja ne tie NATO algotņi,Donbass jau sen butu atbrivots no ukru fasistiem.

 3. PILNĪGI PRECĪZI!!!!! ASV algotņu bandas šauj uz katru ja to liek naudas devēji!!

 4. Nu kā tad,vērtēā citus pēc sevis. Tā jau ir ,ka cita acī skabargu pamanīs,bet savā baļķi neredzēs!

 5. Kāda gan Putinam būtu daļa gar Ukrainu – tā ”cepties” var tikai ar interesi un ar lielu. Paskaties Krievijas TV – Ukraina ar raudošām sievām ( ir karš un nāve), varonīgie Dombasa karotāji ( filmēti jau tādi vecāki) un Putins Kremlī, jā un nedaudz kāda autoavārija, ūdensvada plīsums un izskaņā laika prognoze.
  TV skatītājiem rodas pilna pārliecība, ka Ukrainas karaspēks ir iebrucis Krievijas Dombasā un varonīgie brivprātīgie ar automātiem to cenšas aizstāvēt – nav ne tanku, ne ”gradu”, ne bruņutransportieru… Doma tāda, bet ne teikta – vajadzētu palīdzēt varonīgajiem Dombass iedzīvotājiem… Tā kā nākotnē mītiņi, tautas prasība un uz priekšu ( ja tā būs gribēts )…

 6. asinainainais plutins. Atbildēt

  cits vaards nav ko teikt-SAPOZNIKS.KUR KRIEVIJA TAADU OBEZJANU IZRAKA.

 7. Kādi gan pierādījumi gūti par Krievijas armijas klātbūtni, lūgtum? Parādīsiet?

 8. Viens krievu analitikis pateica loti pareizus värdus – Krievijä paslaik ir maksimäli uzkurinäta patriotiskä histerija.

  • Te jau skaidri ir redzams, kādi dunduki valda krievijā. Vai nu ir galīgi muļķi, vai tikai tādus tēlo? Kurš vairs tic viņu pasakām?

 9. Pimpuks Pūķins trako Atbildēt

  Laikam varonīgie ukraiņu cīnītāji nodara viņa krievnacistu bandām lielāku skādi nekā viņš bija sagaidījis.

 10. Nu tad vajag Ukrainas bruņotos spēkos patiešām iesaistīt arī ārzemju algotņus, gan jau gribētāju netrūks, jo Putins Krievijas armijā jau šādu iespēju ir nodrošinājis. Krievi ukraiņiem neko lielu nevar padarīt, tāpēc viņi ukraiņu karavīrus paaugstina līdz NATO leģiona statusam. Tas jau ir zināms līmenis un pagodinājums ukraiņiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+