×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. marts, 2018
Drukāt

Putins to nodēvējis par “ideālo ieroci”: Krievija paziņo par virsskaņas raķetes izmēģinājumu (13)

Foto Sputnik/Scanpix/LETAFoto Sputnik/Scanpix/LETA

Krievija svētdien paziņojusi, ka veiksmīgi izmēģinājusi virsskaņas raķeti “Kinžal”, ko prezidents Vladimirs Putins nodēvējis par “ideālo ieroci”.

Raķete izšauta no iznīcinātāja “Mig-31” Krievijas Dienvidu kara apgabalā, atklāja Krievijas aizsardzības ministrija, paziņojot, ka izmēģinājums noritējis saskaņā ar plānu un raķete trāpījusi mērķim.

Raķete “Kinžal” ir viens no jaunajiem ieročiem, par kuru esamību Krievijas arsenālā Putins šomēnes paziņoja ikgadējā runā par valsts stāvokli Krievijas parlamenta abu palātu kopīgā sēdē.

Putins paziņoja, ka Krievija ir izstrādājusi jaunus kodolieročus, tostarp spārnoto raķeti un zemūdens aparātu, ko ienaidnieks nespēšot pārtvert.

Prezidents savā uzrunā norādīja, ka raķetes “Kinžal” ātrums desmit reizes pārsniedz skaņas ātrumu un tā var pārvarēt pretgaisa aizsardzības sistēmas.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. pazīstot viņus, tas ir no šķūņa pļavā jā. No pļavas šķūnī nē…

 2. Putins atkal melo un stāsta pasakas! Viņa reķete “kinžals”, kura izšauta no MIG-31, lidojot ar ātrumu, kurš 10 reizes pārsniedzot skaņas ātrumu, tātad ar 12380 km/h un esot “ideāls un nepārspējams ierocis” pretinieka iznīcināšanai. Bet amerikāņu bezpilota lidaparāts HTV-2 (nevis raķete!), kurš pārsniedz skaņas ātrumu 18-20 reizes un lido ar ātrumu 21245km/h, bez lielām pūlēm un par apbēdinājumu viņam, ātri vien noķers šo Putina brīnumraķeti! Jāsecina, ka Putinam ir “ļoti zinoši” militārie padomnieki, kuri aiz muguras droši vien ņirdz par šo cara nekompetenci.

  • Зато ты у нас великий эксперт, владеешь секретной информацией, все с тобой советуются, и ничего без тебя не решают! Atbildēt

   Aivars, ti nichego ne poputal?

 3. Putins ir vareni audzis, attīstījies un progresējis,sācis ar ienaidnieku ,,močīšanas,, draudēšanu sartīrā ,kur 10 – kārtīgs virsskaņas ātrums nav vajadzīgs.Ja sartīrā pielieto 10 -kārtīgu močīšanas ātrumu ,tad sartīra izmēriem jābūt bezgalīgiem.Kosmoss ir bezgalīgs un tur var izvērsties.

 4. Tas ir tikai”Iskanders”pielāgots aviācijai.Lielākā daļa raķešu lido ātrāk par skaņu.Pašreizējā aukstajā karā tas nekādu līdzsvaru nemaina.

 5. Tas esot tikai” Iskanders”,kurš pielāgots aviācijai.Raķetes jau tāpat lielākā da

 6. Kubas krīzes laikā hruščovs amerikai draudēja ar iznīcību.Reāli psrs bija 6 raķetes no kurām palaist varēja,nu tas vēl nav atslepenots.Tagad arī – 5.paaudzes iznīcinātāji,tanks”‘armata””kas nespēj izbraukt parādi sarkanajā laukumā,utt…

  • Если всё так плохо, то чего вы дрищите без остановки?! Значит – вам страшно до поноса! Atbildēt

   ?!

 7. slepkava paliek slepkava.

 8. Kad blusa noperžas, tad lauva pat nenošķaudās.

Draugiem Facebook Twitter Google+