×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. janvāris, 2012
Drukāt

Putins: Opozīcijai ir maz ideju

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas opozīcija ir pārāk koncentrējusies uz personībām, neveltot pietiekamu uzmanību ideju apspriešanai, publicētajā rakstā norāda Krievijas premjerministrs un prezidenta amata kandidāts Vladimirs Putins.

“Mani satrauc tas, ka mums nav gandrīz nekādu diskusiju par to, ko darīt ārpus vēlēšanām, pēc vēlēšanām,” uzsver Putins. “Manuprāt, Krievijas pilsoņiem būtu jābūt iespējai apspriest ne tikai politiķu labās īpašības un trūkumus, kas pati par sevi nav slikta lieta, bet arī programmas, ko konkrēti politiķi plāno ieviest.”

Putina priekšvēlēšanu tīmekļa vietnē “Putin2012.ru” publicēts manifests, kurā viņš sola izskaust nabadzību un pievērsties sociālo problēmu risināšanai, ja tiks ievēlēts uz trešo termiņu prezidenta amatā. Putina raksts šodien publicēts arī laikrakstā “Izvestija”. Raksta ievadā Putins komentē plašos protestus, kas aizsākās pēc daudz peltajām Valsts domes vēlēšanām. “Šodien tiek daudz runāts par dažādām politiskā procesa atjaunošanas formām. Taču par ko viņi piedāvā vienoties? Par to, kā organizēt varu? Nodot to “labiem cilvēkiem”? Un kas notiek pēc tam? Ko mēs patiesībā darīsim?” jautā Putins.

Protestējot pret 4. decembrī notikušo Valsts domes vēlēšanu rezultātu viltošanu, Krievijā notikusi virkne plaši apmeklētu demonstrāciju. Nākamā protesta akcija ieplānota 4. februārī – tieši mēnesi pirms prezidenta vēlēšanām. Tās moto: “Cik ilgi jūs ticēsiet Putina solījumiem?”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+