×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Putins slepeni piešķir Krievijas pilsonību Janukovičam, Azarovam un Pšonkam (3)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ar slepenu pavēli piešķīris Krievijas pilsonību iepriekšējām Ukrainas augstākajām amatpersonām – prezidentam Viktoram Janukovičam, premjerministram Mikolam Azarovam un ģenerālprokuroram Viktoram Pšonkam, paziņojis Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Gerašenko.

“Pēc operatīvo avotu informācijas es uzzināju, ka pilsonība Ukrainas nodevējiem tika piešķirta ar atsevišķu Krievijas prezidenta Putina slepenu pavēli kā apbalvojums par uzticīgu kalpošanu nacionālās drošības, aizsardzības, tiesībsargājošās sistēmas un ekonomikas sagraušanā,” sacīja Gerašenko.

“Azarovam, Pšonkam, Janukovičam un viņu ģimenēm par Ukrainas interešu nodevību, nelikumību bakhanāliju un savu pilsoņu apšaušanu Putins piešķīris Krievijas pilsonību,” paziņoja Gerašenko.

Kā norādīja Gerašenko, Krievija atbilstoši konstitūcijai savus pilsoņus neizdod, kaut vai tie būtu maniakāli sērijveida slepkavas.

Kā raksta avīze “Novoje vremja”, iepriekš mediji spēja noskaidrot, ka bēguļojošā ekspremjera Azarova ģimene tikusi pie savrupmājas elitārā kotedžu ciemā Piemaskavā.

Savukārt eksprezidenta dēls Oleksandrs Janukovičs reģistrējis uzņēmumu Sanktpēterburgā, kas nodarbojas nekustamo īpašumu un konsultāciju jomā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. bet pašreizējiem ukrainas iedzīvotāju slepkavām jau ir citu valstu pilsonības-visiem kā vienam,tā ka droši var bendēt,aizmugure nodrošināta,bēgt būs uz kurieni.Starp citu,Janukovičs,lai cik arī viņš nebūtu slikts,savas rokas ar ukraiņu asinīm nav aptraipījis.

  2. … Kremla lielakais politiskais Faux de pas personiga limeni … !

  3. ”Krievijas pilsonību iepriekšējām Ukrainas augstākajām amatpersonām – prezidentam Viktoram Janukovičam, premjerministram Mikolam Azarovam un ģenerālprokuroram Viktoram Pšonkam.”
    Ja tā tad laikam nopelni ir strādājot ukrainas valsts vadībā? Kaut kā divaini, ka par to piešķir pilsonību- prasti piešķir specdienestu aģentiem…

Draugiem Facebook Twitter Google+