×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Putins sasauc drošības padomes sēdi (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins šodien sasaucis valsts drošības padomes sēdi, kurā tikšot pārrunāta Krievijas “suverenitāte un teritoriālā nedalāmība”, atsaucoties uz Kremļa paziņojumu, informē ziņu aģentūra “RIA Novosti”.

Pirms sēdes Kremļa izplatītajā paziņojumā norādīts, ka Ukrainas krīzes dēļ situācija ir “sarežģījusies”. Krievijas drošības padomes sekretāra vietnieks Jevgēņijs Lukjanovs vietējiem medijiem atteicies komentēt gaidāmo sēdi, taču norādījis, ka “Krievija negrib karot ar brāļu tautu”, ar to domājot Ukrainu.

Tikmēr laikraksts “Izvestija”, atsaucoties uz avotiem Kremlī, norāda, ka drošības padomes dalībnieki gatavojas apspriest “informatīvo karu, kas uzsākts pret Krieviju”. Drošības padomei pietuvināta amatpersona sūkstījusies, ka Maskavas aktivitātes informatīvajā telpā ir “pārāk vājas”. Tādējādi Krievijas drošības padomes locekļi varētu lemt par “pret-propagandas” izvēršanu, lai panāktu gan Krievijas, gan ārvalstu iedzīvotāju labvēlīgu attieksmi pret Krieviju.

Tāpat drošības padomes dalībnieki runāšot par Krimas drošību, imigrāciju un citiem jautājumiem, kas ir aktuāli saistībā ar Krievijas drošību. Krievijas parlamenta apakšpalātas jeb Valsts domes aizsardzības komitejas loceklis Viktors Vodolackis vietējiem medijiem paziņojis, ka “ukraiņu karavīri nemitīgi pārkāpj Krievijas robežu”. Viņaprāt, drošības padomē tiks apspriests arī šis jautājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Putins redzēja īstu tautas revolūciju Ukrainā un tagad baidās no krievu tautas. Cik gan miljardus nav viņš sazadzis? Tāpēc ir izdomāts ārējais ienaidnieks, ar kuru nu viņš liks tautai karot. Krievijas ārējā drošība nav apdraudēta no Eiropas valstīm, bet no Ķīnas. Apdraudēta ir paša Putina drošība. Viņu gāzīs krievu tauta. Pārējai pasaulei ir jāpalīdz, lai tas notiktu pēc iespējas ātrāk.

 2. … Tiesam, nekauniba, vai kretinisms valda deputatos … sie tipi neliekas spejigi logiski domat – varbut aiz bailem par konsekvencem pasiem – bet spejigi melot gan, proti : iznak ka tiem kauzalitate ir svesa koncepcija un tamdel, laiks, to pratos, nav turpinoss ka parejai cilvecei, bet sakas ar to bridi, kad vini izjut pretestibu vinu agresijai un sacelas atspekojumi vinu ‘Lielajiem meliem’ , meliem ietitiem neiespejamos faktu sagrozijumos !!!

  … Un tad, luk, vinu zombetos pratos, tie tiekot abizoti ar propogandu – it ka bez iemesla , vai ??????? !!!!!!!!!!!!!!!

  ..’… informativais kars uzsakts !!! pret Krieviju …’ !!! (… nezin kamdel … ?!)

  … ‘ … Krievijas pretaktivitates esot ‘ parak vajas’ … !!!

  … …’ Japanakot labveligu attieksmi pret Krieviju … ar ‘pretpropagandu … !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  … Raina gudribas grauds: ‘ Kas ar vilku polimizes, kas sunim ries pretim … !

 3. Pēc paziņojuma var noprast, ka Krievijas suvereneitāte un teriotoriālā nedalāmība ir nopietni apdraudētas no Ukrainas puses. Vai tiešām ukraiņi taisās iebrukt Krievijā to okupēt? Nu tiešām traki…

 4. Vai nav par vēlu sākt spriedelēt? Karš izvēršas plašumā, sāk iesaistīties arī citas valstis:

  205 сербских добровольцев прибыли на подмогу в ДНР

  205 сербских добровольцев прибыли на подмогу в ДНР | Русская весна
  Командир сербских четников Братислав Живкович сообщил, что вечером прибыл крупный отряд сербских добровольцев.

  «Полчаса назад из Сербии прилетели 205 добровольцев, все они пополнят состав подразделения „Йован Шевич“, в котором до их приезда числилось 45 человек. Таким образом подразделение Славянского четнического отряда „Йован Шевич“ стал самым крупным по количеству бойцов, повысив численность от 45 до 250.

  Потерь у нашего отряда до сих пор нет, прибывает всё больше и больше добровольцев из славянских стран, чему я очень рад, поскольку благодаря этому сербы и хорваты сплочаются вновь, мы — сербы как никто понимаем всю важность и значимость славянского братства, тем более нам выпал шанс воевать бок о бок с русскими. Ну, а как же нам по-другому (смеётся), мы без русских не можем!»

  На фото Братислав Живкович и его соратники бойцы-четники.

Draugiem Facebook Twitter Google+