×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Putins sola izmantot “visu arsenālu” tautiešu aizstāvībai ārzemēs (13)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien paziņoja, ka Krievija izmantos “visu esošo līdzekļu arsenālu” tautiešu aizstāvībai ārzemēs.

“Gribu, lai visi saprastu: mūsu valsts turpmāk enerģiski aizstāvēs krievu, mūsu tautiešu tiesības ārzemēs, tam izmantojot visu esošo līdzekļu arsenālu – no politiskiem un ekonomiskiem līdz starptautiskajās tiesībās paredzētām humānajām operācijām – tiesībām uz pašaizsardzību,” paziņoja Putins, Ārlietu ministrijā uzrunājot vēstniekus un pastāvīgos pārstāvjus.

“Kad es runāju par krievu cilvēkiem un krievvalodīgajiem pilsoņiem, es ar to domāju cilvēkus, kuri sevi jūt par tā dēvētās plašās “krievu pasaules” daļu – ne obligāti etniski krievu cilvēki, bet gan tie, kas sevi uzskata par krievu cilvēkiem,” sacīja Putins.

Viņš sīkāk nepaskaidroja, cik plaša varētu būt tāda “krievu pasaule”.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Putin: por qué no te callas!!!!

 2. Jā, vēsturei ir tendence atkārtoties. Arī fīrers Vācijā savā laikā runāja par savu tautiešu – āriešu izredzēto rasi un tās īpašo misiju pasaulē. Bet galvenā līdzība – arī Hitlers deklarēja, ka tautieši ārzemēs ir jāaizstāv.
  Un praktiski viņš arī “aizstāvēja” tautiešus Austrijā, Čehoslovākijā, Polijā un citur, vienkārši ar militāru spēku pakļaujot sev šīs valstis. Ir ko padomāt!

 3. Ne viņš, ne ne viņa teorētiķi nezina, ko īsti grib aizstāvēt.
  Būtu reiz beidzis muldēt. Pasaule uzreiz kļūtu labāka ~

 4. Putina mazvērtības komplekss Atbildēt

  vai lielummānija. Krievu nācijas totāls mazvērtības komplekss, ko iemieso Putins. Mēs, nabadziņi, krieviem piederošie , esam apbižoti visās pasaules malās, sargieties! Nzin kāpēc ir valstis,kur arī krievi atrodas, bet var dzīvot mierā un saticībā zem citas valsts karoga, dažādas tautības.

 5. taču Krievijas kaimiņiem būtu jāsāk saprast,ka “tautiešu”uzturēšanās viņu valstīs ir tiešs drauds šo valstu drošībai.Jāsāk pamazām tos “tautiešus”post mājupceļam.Tad arī Putinam kļūs vieglāk,savās mājās taču vieglāk būs viņus aizstāvēt,nebūs jālien karot svešās teritorijās.Un”tautiešiem ” arī labāk pašiem savā vidē,nebūs jāmācās diskriminējošā “suņu valoda” un jācīnās ar “fašisma atdzimšanu”,viss būs turpat pa rokai.

 6. Ja putina paziņojums tiks īstenots praksē tad to var salīdzināt ar musulmaņu džihādu krievu izpildījumā pret neticīgiem visā pasaulē.
  Vienā intervijā Žirinovskis pavisam nopietni paziņoja ,ka viņa senčos bijis Napoleons ,Einšteins un Hitlers.
  Putinā ir kaut kas no Čingishana,Pol-pota un Ben -ladena.

 7. Kaut ko tādu tikai pārliecināts nacists spēj pateikt. Pat Hitlers neko tamlīdzīgu neatļāvās.

 8. ja vinjam tik svariigi ir tautieshi,lai savaac vinjus!

 9. <>
  Tanki, artilērija , aviācija, zaļie vīriņi un franču Mistral un vairāk jau nav. Vienīgais piepirkt kadus ZZS un SC prezidentiņus ar aicinājumu uz ”miera uzturētājiem” …

 10. tatārs > Putleram Atbildēt

  Kā ir ar citu tautu “tautiešu” aizstāvību Krievu impērijā ?

 11. Nu ko. Drīz Krievija iebruks Ukrainā.

 12. Vai Putins vispār apjēdz,ko runā.Kādas mušmires ir sarijies.Tie ir trakā murgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+