×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Putins sola tēmēt trieciena spēkus uz teritorijām, kas apdraud Krieviju (12)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas trieciena spēki tiks notēmēti uz teritorijām, kas to apdraud, otrdien paziņoja prezidents Vladimirs Putins.

“Ja kāds draud mūsu drošībai, mums vajadzēs notēmēt mūsu trieciena spēkus uz tām teritorijām, no kurām izriet draudi,” netālu no Maskavas tiekoties ar Somijas kolēģi Sauli Nīnisti, sacīja Putins.

“Tiklīdz draudi izriet no kādas kaimiņvalsts, Krievijai ir jāreaģē pienācīgi un jāīsteno tās aizsardzības politika tā, lai pret to vērstos draudus neitralizētu,” piebilda Putins.

“Tā ir NATO, kas nāk uz mūsu robežām, nevis ka mēs kaut kur dotos,” sacīja Krievijas prezidents, atbildot uz jautājumu par Maskavas un NATO bruņoto spēku koncentrēšanu reģionā.

Tomēr viņš arī norādīja, ka novērotāji pārspīlē it kā pastāvošos NATO draudus.

“Protams, mēs visu analizēsim, uzmanīgi tam sekosim, bet es pagaidām nekā tāda neredzu, kas varētu mūs piespiest stipri uztraukties. Tās drīzāk ir politiskas zīmes attieksmei pret Krieviju,” norādīja Putins.

Atbilstoši viņa teiktajam, nemieru Maskavā izraisa tādas stratēģiskas lietas, kā pretraķešu aizsardzības sistēmas izvēršana.

Pēc Putina teiktā, “labākā garantija Somijas drošībai ir tās neitralitātes statusa saglabāšana”, prezidenta teikto citē ziņu aģentūra “RIA-Novosti”.

Krievijas kodolarsenāls šogad tiks papildināts ar vismaz 40 jaunām starpkontinentālajām raķetēm, nedaudz agrāk otrdien paziņoja Putins.

Kodolraķetes būs “spējīgas pārvarēt pat tehniski vismodernākās pretraķešu sistēmas,” militārās rūpniecības forumā Maskavas reģionā sacīja Putins.

ASV nedēļas nogalē atklāja, ka plāno izvietot Baltijas valstīs tankus un iznīcinātājus, lai vairotu drošības sajūtu pie Krievijas robežas esošajās NATO sabiedroto valstīs.

Komentējot Vašingtonas ieceri, Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs paziņoja, ka NATO velk Krieviju iekšā jaunās bruņošanās sacensībās.

Krievija pirmdien draudēja atbildēt uz jebkuru militāru spēku savilkšanu pie tās robežām.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. ka Krievija IZRAISA bailes apkārtējās valstīs ar savu NEPROGNOZĒJAMĪBU , un tad virza triecienspēkus uz teritorijām, kuras SPIESTAS AIZSARGĀTIES no draudētājvalsts. Citi ATKAL PIE VAINAS!? Tā dzīvot tiešām ir jauki…

 2. Drīz viņam būs jātēmē tikai uz savu tautu !!!Nu jau kā PSRS laikos,pliku pakaļu,tukšu vēderu,bet miljardus grūž ieroču vadzināšanai. Tanku uz maizes neuzsmērēsi Putin !!Un kam tā fufaiku Krievija vajadīga,ja paši krievi uz “nabaga fašistu”Latviju par lielu naudu mūk.Vai tas nav kauns Vladimir?!

 3. Šādi cilvēki ar vajāšanas mānijas slimību ir ļoti bīstami. Visur viņi saskata draudus.

 4. Hm , 40 jaunās raķetes !Viņiem ir 512 BR nesēji no kuriem 50 steidzami jaaizstāj ,bet vel aptuveni 250 vajag nomainīt tuvākajā laikā. Sanāk ka šādi ražošanas varoņdarbi ir jaatkārto 6 gadu posmā. Protams ka BR ražošana ir salīdzinoši lēta 50-60 milj.$ par vienību ,sanāk ka 2,4 Miljardi $ /gadā tikai BR ražošanai ….! Tad nu japieskaita visas pārejās putina bruņošnās programas sanāk ka 4,2 % no IKP nepietiek !
  tapeic sabruka PSRS ,tapeic krievzeme ēd balandu ,brauc žiguļos un naglo T72/90/14 utt.utl.

 5. Tēmēt ,netēmēt ? Šodien šīs tēmas tehniskā puse aizņem mazāk kā 1min. ! Tā putina bazunēšan ir domāta iekšējai lietošanai ,tā sakot lai uzturētu sabiedrībā spiedienu !

 6. Vislielākie Krievijas draudi ir viņas vadītāju neprāts.Vispostošākie kari,kuros krievi cietuši, ir viņu pašu izraisīti,tos izraisīja draudi iekarot visu pasauli.Pārmērīga bruņošanās un baiļu iedzīšana veicina par ienaidniekiem uzskatītu valstu un militāru bloku apvienošanos.Tā tas ir bijis un būs kopš laiku laikiem līdz pat šodienai un nekāda ideoloģija šīs likumsakarības nav mainījusi un nekad nemainīs.Rūciet aiz Kremļa sienām un božiet spalvu-nekas nemainīsies,jo cienīgi dzīvot grib visas tautas,arī tās ,kas ārpus Krievijas.

 7. Tēmēt jau viņš tās raķetes var, bet vēl nebūs paspējis tās palaist, kā dabūs tādu pašu ciemakukuli atpakaļ
  pa visu teritoriju. Un tās jau būs šīs valsts beigas, jo pārējās pasaules militārais potenciāls ir n-reizes lielāks par Krievijas militāro potenciālu gan bruņojuma, gan cilvēku resursu ziņā. Bet ar kareivīgiem paziņojumiem vien karu neviens nekad nav uzvarējis.

  • Ну вы, батенька, и оптимист. Надеетесь выжить в ядерной войне?! На какой планете жить собираетесь?

  • Grafists atkal piekjeepaa latvieshu aviizi ar sveshajiem krievu burtiem!

 8. Varbūt tomēr palātā pie Napoleona… Tur neviens nedraudēs. Jā un kašķis ar visām robežvalstīm sākot no Somijas ( Karēlija)un beidzot ar Japānu ( tās 4 salas) un ASV ( Aļaska)…Un nekad nav miera, tad pat savulaik zaldātus jau vajadzēja pie Dardaneļiemun taisīt Eiropas ”atbrīvošanu”…

 9. Manā skatījumā Putins, kā VDK čekists, slepeni vienojās ar ASV kara rūpniecības magnatiem, lai tiem sagādātu lielus pasūtījumus ieroču ražošanā, un par to saņem savus 20%. Tikai krievijas tauta to nesaprot un uzskata, ka Putins rūpējas par Krievijas drošību. Bet faktiski tiek sagrauta Krievijas ekonomika.

Draugiem Facebook Twitter Google+